Vodafone nabídne limitovanou vánoční edici předplacených karet

vodafone-Logo_

Společnost Vodafone doplní svou vánoční nabídku o limitovanou edici předplacených karet s názvem Vodafone karta bez limitu, které přijdou 15. listopadu. S podobnou službou jsme se mohli setkat již v minulosti, kdy se firma jmenovala ještě Oskar a tato služba Oskarta bez limitu.

Zákazník za hovor do vlastní sítě, který může trvat až hodinu, zaplatí pouze 7 korun. Ti, kdo si tuto službu pořídí do 31. ledna 2013, získají navíc 100 SMS do všech sítí zdarma po dobu jednoho měsíce. Pořízení této karty Vás přijde na 200 Kč, získáte však kredit ve stejné výši. Hovor do ostatních sítí bude stát 7 korun za minutu a cena 1 SMS bude 2,40 korun. Hovory budou účtovány tarifikací 60+1. Kartu lze zakoupit od 15. listopadu 2012 do 31. ledna 2013 nebo do vyprodání. Nabídka volání na této kartě je však časově neomezená. Přejít mohou i stávající zákazníci se svým číslem.

S jakoukoliv naší předplacenou kartou zákazník také automaticky získá volání na zákaznickou linku zdarma, kredit může čerpat po dobu deseti měsíců a kartu si může kdykoliv dobít více než deseti způsoby, říká Michaela Edgerley Šťovíček, ředitelka předplacených služeb ve Vodafonu.

Vodafone  karta bez limitu

Že by odpověď na nové služby Blesk Mobil?

zdroj: tisková zpráva

Vyhrajte Nexus 7 nebo jeden ze super telefonů/tabletů v anketě Android roku 2012. Hlasovat můžete zde.

logo ARS2012

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)