Vlog z USA podruhé: Jak to vypadalo při představení Samsung Galaxy S10

vlog z usa podruhe predstaveni samsung galaxy s10

Dnes vám přináší druhý díl záběrů ze San Franciska, kde jsme byli pozváni na představení Samsung Galaxy S10. Uvidíte netradiční nahlédnutí do zákulisí toho, jak probíhá představení velkých produktů od známé značky a zároveň se také podíváme více po samotném městě. Těšit se můžete i na Golden Gate anebo Alcatraz.

Vlog z představení Samsung Galaxy S10: Golden Gate, Alcatraz a Česká Miss World

Dnes se vrátíme zhruba měsíc do minulosti. Ničemu to ale nevadí, protože informace v našem druhém vlogu jsou aktuální i nyní, navíc se jedná o něco netradičního. A to pohled do práce redaktora, respektive té části, která už je “za odměnu”. Pokud chcete něco podobného zažít, tak možná hledáme právě vás. V dnešním videu se nebudeme věnovat telefonům ani jiným produktům z řady Samsung Galaxy, které korejská společnost nedávno představilo.

Vlog z USA 2. díl. Představení S10 📱 Golden Gate a Alcatraz

Vlog z USA 2. díl. Představení S10 📱 Golden Gate a Alcatraz

Podíváme se více do zákulisí, jak to celé probíhá a co vše novináři zažijí. Ve vlogu uvidíte prohlídku města, jízdu na motokárách, legendární most Golden Gate a také místnosti, kde se novinářům ukazují telefony s předstihem anebo samotné výstaviště.

Přímo v San Francisku při představování nových telefonů Samsung Galaxy S10, jsme pro vás přichystali i netradiční pohled na Galaxy S10. Náš fotograf Tom vytvořil sérii povedených fotografií s modelkou, ale ne ledajakou. Natálie Kotková je Českou Miss World 2016 a zároveň získala i druhé místo v České Miss 2016. Kromě modelingu se věnuje i cestování, blogování a moderování. Určitě se doporučujeme podívat na její Instagram, kde naleznete velké množství fotografií, informací i zajímavostí nejen o Natálii.

Líbil se vám vlog? Napište nám do komentářů!

Po delší době jsme se pustili do tvorby vlogů. Napište nám prosím do komentářů, pokud se vám líbí, ale i pokud se vám nelíbí a případně, co byste vylepšili do příště. Zároveň vás prosíme o zpětnou vazbu k tomu, jestli v podobných videích ze zákulisí máme pokračovat i do budoucna. Děkujeme!

Vlog z USA den první. Pohled do zákulisí Samsung Galaxy S10 – cesta a NHL zápas

Vlog z USA den první. Pohled do zákulisí Samsung Galaxy S10 - cesta a NHL zápas

Pokud vás zajímá první den v USA a přílet, tak můžete video najít v našem předchozím článku “Vlog z USA“, případně výše nad tímto odstavcem. V něm se zaměřujeme na cestu a zápas NHL. Brzy vám rovněž dodáme vlog z Barcelony, kde jsme se podívali na veletrh MWC 2019. Pokud vás zajímají novinky pro poslední prémiový telefon od Samsungu, tak už pro vás máme delší dobu recenzi Galaxy S10.

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10

1.0
  • Displej 6,1", 3040 x 1440 px, Dynamic AMOLED
  • Procesor Exynos 9820
  • RAM 8 GB
  • Fotoaparát 12 + 12 +16 MP
  • Baterie 3 400 mAh
  • Cena od 23 499 Kč

Jak se vám líbil vlog z USA?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)