Vlog z USA den první. Pohled do zákulisí Samsung Galaxy S10 – cesta a NHL zápas

vlog svetandroida predstaveni samsung galaxy s10

Již zítra nás čeká nálož novinek od Samsungu, který v San Francisku představuje Galaxy S10, ohebný telefon, chytré hodinky a další zajímavé produkty. Přislíbili jsme vám, že ze samotné akce nebudeme mít jen fotografie, videa produktů apod., ale i vlogy a fotografie ze zákulisí, které jsme si v minulých letech hodně oblíbili. Dnes pro vás máme první vlog, ve kterém se zaměřujeme na cestu do USA a rovněž i netradiční zážitek ze zápasu NHL.

Vlog z představení Samsung Galaxy S10: Přesun do Ameriky a zápas San Jose Sharks

Dnes se ještě Samsung novinkám věnovat nebudeme. Abychom se vůbec k novinkám dostali, musíme se nejprve přesunout do USA. Cesta do San Franciska začala již v pondělí brzy ráno na letišti Václava Havla. Nejprve byl potřeba přesun na londýnské letiště Heathrow, ze kterého už jsme letěli 11 hodin přímo do San Franciska.

Představení Samsung Galaxy S10: Cesta do USA a NHL zápas (Vlog #1)

Představení Samsung Galaxy S10: Cesta do USA a NHL zápas (Vlog #1)

První den v USA byla zároveň naplánovaná jediná akce, ale za to hodně skvělá. NHL zápas mezi San Jose Sharks a Boston Bruins. Dvou skvělých týmů, kteří okupují druhé místo ve svých konferencí. I z pohledu České republiky šlo o zajímavý hokej už jen kvůli tomu, že na ledě byli čtyři čeští hráči. A ptáte se, jestli byl zápas zábavný? Stačí asi napsat, že padlo celkem 11 branek a do poslední sekundy prodloužení nebylo jisté, kdo vyhraje.

Líbil se vám vlog? Napište nám do komentářů!

Po delší době jsme se pustili do tvorby vlogů. Napište nám prosím do komentářů, pokud se vám líbí, ale i pokud se vám nelíbí a případně, co byste vylepšili do příště. Zároveň vás prosíme o zpětnou vazbu k tomu, jestli v podobných videích ze zákulisí máme pokračovat i do budoucna. Děkujeme!

Druhý den už bude zajímavější i z pohledu Samsung produktů. Poprvé dostaneme možnost se podívat na nové produkty a budeme pro vás připravovat první pohledy, aby byly připraveny na večer 20. února, kdy se novinky v čele se Samsung Galaxy S10 oficiálně představují, pomaluje se již připravuje i recenze Galaxy S10.

Sledujte s námi představení Samsung Galaxy novinek z USA

Na závěr máme několik informací k tomu, co můžete v následujících dnech čekat na webu Svět Androida. Přímo u představení Samsung Galaxy S10 a dalších novinek jako je ohebný telefon Samsung, chytrý náramek Samsung Galaxy Fit, hodinky Samsung Galaxy Watch Active anebo bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds, budeme také.

Můžete se těšit na velké množství unikátního obsahu, které vám přímo z místa představení přineseme. Více informací můžete najít v našem článku “Sledujte s námi představení Samsung produktů“. Nezapomeňte sledovat ani redakční Facebook (facebook.com/SvetAndroida) a Instagram (instagram.com/SvetAndroida).

Samsung Galaxy S10 je za rohem – dostali jsme pozvánku

Samsung Galaxy S10 je za rohem - dostali jsme pozvánku

Co pro vás chystáme v USA?

  • První dojmy přímo z akce v San Francisku
  • Velké množství fotografií, a to včetně nahlédnutí do zákulisí
  • Videa se žhavými novinkami, i porovnáním s ostatními modely
  • První testy fotoaparátu a srovnání s konkurencí
  • Testy výkonu atd.

Jak se vám líbil první vlog z USA? Máte nějaké dotazy k novým Samsung produktům?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)