Pár dní před premiérou unikla podoba nových Huawei hodinek

uniklé fotky Huawei Watch 3

Čínský Huawei má na středu 2. června naplánovanou velmi významnou předváděcí akci. Hlavní roli by během ní měl hrát nový systém HarmonyOS 2.0, který finálně dorazí i do mobilů. Sice trochu ve stínu této události, ale přece jen se dočkáme i představení některých nových produktů. Neměly by mezi nimi chybět například další špičkové hodinky této značky. Doposud se k novému modelu objevovaly hlavně spekulace a úniky k parametrům, zatímco vizuální stránka byla až nezvykle tajná. To se teď mění. Pár dní před uvedením se objevily uniklé fotky Huawei Watch 3.

Jak jste si možná všimli, z označení vlajkových Huawei hodinek má zmizet zkratka GT. Nicméně i dál můžeme počítat se dvěma variantami – standardní a Pro. Odhalený design by měl pokrývat obě, ale čekat se dají zase odchylky v některých použitých materiálech. Uniklé fotky Huawei Watch 3, které evidentně pocházejí z nějakého videa, ukazují na několik zajímavých prvků, které se budou od předchozí generace lišit.

uniklé fotky Huawei Watch 3 design

Například provedení tlačítek, kdy horní podle všeho bude dost výrazné a kulaté (je také vyobrazeno na některých plakátech), zatímco spodní decentní a zapuštěné. Zdá se také, že obvodu displeje nadobro zmizí i ikonické čárky. O to víc prostoru ale asi u nových Huawei hodinek zůstane pro zobrazování obsahu.

AKTUALIZOVÁNO: Unikly další kvalitnější fotky

Těsně před vydáním článku se na internetu objevily další snímky, které zachytávají Watch 3 od Huawei v mnohem lepší kvalitě. Současně je z nich patrné, jak v nich bude vypadat HarmonyOS.

Co na odhalený design říkáte?

Zdroj: hcentral, aauthority

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)