TOPlist

Unboxing českého balení Galaxy S10: Co všechno Samsung přibaluje k telefonům?

samsung galaxy s10 obsah baleni

Na sociálních sítích už jste možná zaznamenali, že pro vás dnem i nocí testujeme Samsung Galaxy S10. Do rukou se nám dostalo již české prodejní balení, které bude od 8. března dostupné i všem, kteří o telefon mají zájem. Rozhodli jsme se telefon rozbalit přímo na videu, ať můžete vidět, co vše uvnitř naleznete.

Obsah balení Samsung Galaxy S10: Takhle se telefony budou prodávat v Česku

Pokud vlastníte nebo jste vlastnili v posledních letech prémiovou řadu Galaxy S nebo Galaxy Note, tak vás balení u Samsung S10 ničím nepřekvapí. Korejská společnost nějak zvlášť neexperimentuje a obsah balení je totožný jako v minulých letech. Jedinou menší změnou je to, že nově je na všech telefonech už rovnou nalepená ochranná fólie na displeji.

Samsung Galaxy S10+ Unboxing (česky)

Samsung Galaxy S10+ Unboxing (česky)

Zbytek balení už je ale standardní a neliší se od Galaxy S8 nebo Galaxy S9. Kromě samotného zařízení se v balení nachází nabíjecí adaptérUSB-C kabel, sluchátka AKG, redukce z microUSB na USB-C, USB-OTG redukce, špendlík na vytáhnutí slotu se SIM kartami a samozřejmě manuály.

Některé vybrané trhy mají v balení Samsung Galaxy S10 i jednoduché pouzdro. Spekulovalo se nad tím, že i v Česku se objeví, nicméně nakonec se tak nestalo. Recenze Samsung Galaxy S10 vychází na našem webu již brzy, budete si tak moct přečíst detailní informace a zkušenosti ještě předtím, než telefony půjdou koupit. Do prodeje se řada Galaxy S10 dostává 8. března 2019.

[aps_product_sz id=“534246″]

[aps_product_sz id=“534248″]

[aps_product_sz id=“534252″]

Máte v plánu koupi telefonu Samsung Galaxy S10? Pokud ano, jakou variantu?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)