TOPlist

Twitch opět zabodoval! Po bazénkových streamech přicházejí nedosažitelné nahé streamerky

Twitch
  • Uživatelé platformy Twitch si stěžují na nekonzistentní pravidla
  • Modelka OnlyFans ,,Morgpie“ vysílala zcela nahá
  • Tvůrkyně je nyní zablokovaná 

Dvojí metr oblíbené streamovací platformy Twitch se probírá již několik let a uživatelé platformy si na jejich nerelevantní způsob hodnocení streamů neustále stěžují. Po éře streamů polonahých žen v bazénku pro změnu na scénu přicházejí nahé streamerky. Na několika vysíláních se v poslední době začaly objevovat nahé influencerky, které šikovně obcházejí pravidla.

Twitch: Live Game Streaming
Twitch: Live Game Streaming

Nahá streamerka ovládla Twitch

Modelka platformy OnlyFans „Morgpie“ se na jednom ze svých posledních streamů objevila evidentně zcela nahá – ačkoliv kamera končila přesně nad jejími vnady a není jediná. Tento incident vyvolává otázky o konzistenci a spravedlnosti pravidel platformy, zejména ve světle minulých rozhodnutí. Není to dávno, co algoritmus Twitch blokoval převážně mužské tvůrce, kteří se na streamu v letním období objevili bez trička. Někteří bez milosti dostali permanentní zákaz vysílání bez možnosti odvolání, kvůli sexuálně explicitnímu obsahu.

Tento inciedent vyvolal mnoho rozruchu a tak platforma byla nucena zakročit a pokud budete zmíněnou streamerku chtít dohledat, dočkáte se jen stránky ,,Tento kanál je momentálně nedostupný, jelikož u něj došlo k porušení pokynů pro komunitu nebo podmínek služby.

Směrnice Twitche o nahotě dospělých má zakazovat tvůrcům ukazovat prsa s odhalenými bradavkami – pokud nekojí dítě. Avšak mnoho uživatelů i streamerů tvrdí, že je jednoduché tyto pravidla obejít. To opět pouze poukazuje na nedostatky kontroly a její vymáhání, což může vést k nekonzistentnímu uplatňování a interpretaci těchto směrnic.

Twitch in 2024

Twitch in 2024

Zablokovaní uživatelé i na české scéně

Také na české Twitch scéně se čas od času objeví zablokovaný uživatel, častokrát jde o banality v podobě odhalené části těla nebo naopak úmyslné poškození ze strany sledujících. Většinou jde o eroticky zaměřenou fotografii protihráče a algoritmus situaci automaticky vyhodnotí jako nevhodný obsah. Jak je tedy možné, že i dnes můžeme narazit na zcela nahé slečny?

Co říkáte na takový obsah?

Zdroj: dexerto, Instagram

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)