10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #17

tipy u číny 17

Po dvoutýdenní pauze se opět vrací náš seriál s 10 tipy na zajímavé čínské zboží. Jaké zajímavosti jsme si pro vás tentokrát připravili?

1) Multifunkční kuličkové pero

Multifunkční kuličkové pero z minulého dílu vás velice zaujalo, máme tedy pro vás tip na další zboží z Číny. Tato propiska v sobě kromě klasické možnosti psaní ukrývá rovněž laserové ukazovátko, svítilnu, UV lampu, šroubovák či magnetickou část pro hledání kovových částic. Podle nadpisu by mělo pero sloužit také jako stylus, což se ale z obrázků nedá přímo potvrdit.

zboží z číny - propiska

Cena: 168 Kč (eBay)

– zaslal Jiří Hnik (celkově 6 tipů)

2) Levné AP, repeater a router v jednom

Řešíte, jak rozšířit bezdrátovou síť Wi-Fi po vašem domě? Poohlížíte se po levném a kompaktním routeru či Access Pointu? Jeden z našich čtenářů doporučil tento přístroj z Číny, který dokonce sám vlastní. Zařízení se jednoduše vsune do zásuvky a díky svým rozměrům nikde nepřekáží. Podle použití jej stačí případně propojit pomocí standardního RJ45 konektoru s vaší sítí.

zboží z číny - repeater

Cena: 417 Kč (Aliexpress)

– zaslal Vilém Závodný (celkově 1 tip)

3) Levná „pípa“ na vlastní nápoje

Léto je v plném proudu a ke konci týdne se opět blíží vysoké teploty. Nabízí se tedy osvěžení pomocí oblíbených nápojů. Jak na to jít od lesa? Pomocí šikovné „pípy“ z Číny, do které stačí zašroubovat láhev s oblíbeným nápojem.

zboží z číny - napoje

Cena: 91 Kč (Aliexpress)

– zaslal Peter Šimko (celkově 2 tipy)

4) Levný USB náramek

Často využíváte USB kabel pro nabíjení telefonu či přenos dat, ale neustále jej někde zapomínáte? Pak vyzkoušejte další zajímavé zboží z Číny – USB náramek s Micro USB konektorem. Nosit jej můžete stále s sebou, navíc je cena velmi příznivá.

zboží z číny - USB náramek

Cena: 25 Kč (eBay)

– zaslal Peter Šimko (celkově 2 tipy)

5) Sportovní sluchátka s výborným poměrem cena/kvalita

Spousta sportovců řeší pro jiné zajímavý problém – tradiční sluchátka nevyhovují, protože při běhu neustále vypadávají z uší. Pokud chcete vyzkoušet sportovní sluchátka, ale zároveň nechcete utratit příliš mnoho peněz, máme pro vás další tip, který na základě vlastní zkušenosti doporučil jeden ze čtenářů.

zboží z číny - sluchátka)

– zaslal Luboš Bartejs (celkově 1 tip)

6) Organizér delšího kabelu sluchátek

Sluchátka používá spousta z nás nejen při cestování, ne každý ale disponuje bezdrátovými modely. Delší kabel u sluchátek může být občas problém. Ten ale dokážeme díky dalšímu zboží z Číny hravě vyřešit, cena navíc stále zůstává přijatelná.

zboží z číny - organizator kabeláže

Cena: 47 Kč (eBay)

– zaslal Jiří Hnik (celkově 6 tipů)

7) Bluetooth handsfree Xiaomi

Společnost Xiaomi nedávno představila další zajímavý přístroj ze svého portfolia – bezdrátové Handsfree. Tento produkt sice není ničím výjimečným, na druhou stranu jej lze na čínském trhu zakoupit za opravdu lákavou cenu.

Xiaomi bluetooth headset 4

Cena: 464 Kč (Gear Best)

8) Voděodolná power banka

Energie na cestách je dnes kvůli slabší výdrži smartphonů na jedno nabití nezbytná, a proto se powerbanky velice rychle rozšiřují i mezi běžné uživatele. Co ale dělat, pokud vyrážíme s odolným telefonem do nepříznivých podmínek a přesto potřebujeme čas od času dobít mobilní telefon? Voděodolná powerbanka je odpovědí. Kapacita 5600 mAh na opakované nabití mobilního telefonu povětšinou postačí, vysoká není ani cena.

zboží z číny - powerbanka

Cena: 560 Kč (Gear Best)

9) Kožený náramek Xiaomi Mi Band

Mezi velmi žádané produkty od Xiaomi patří i krokoměr Mi Band, který nabízí skvělý poměr cena/výkon. Na první pohled se ale kvůli gumovému pásku nemusí jednat o elegantní doplněk, což lze ale hravě změnit koženým náramkem. Ten je sice možná o něco dražší, než bychom si přáli, ale pokud používáte Mi Band denně, investice se rozhodně vyplatí.

7

Cena: 182 Kč (Gear Best)

10) Kvalitní provedení Google CardBoard

Virtuální realita se stále rozrůstá a papírová verze, kterou Google jako první představil, již dávno není jediným řešením, jak proměnit telefon ve VR. Pokud chcete tedy kvalitnější požitek a využít maximálního potenciálu virtuální reality od Googlu, můžete vyzkoušet plastové a kvalitnější provedení.

zboží z číny - cardboard

Cena: 344 Kč (Aliexpress)

– zaslal Mr. Arakin (celkově 1 tip)

Vzhledem k obrovskému počtu čínských obchodů je velmi pravděpodobné, že se zboží z našeho článku nalézá i v jiném obchodě s nižší cenou. Uvedli jsme pouze ověřené obchody, ze kterých jsme povětšinou dané zboží sami zakoupili. Pokud objevíte stejný výrobek s nižší cenou, dejte nám o tom vědět v komentářích. Rádi tipy na obchody rozšíříme. Děkujeme.

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat zboží z čínských obchodů. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

svítící USB kablík

Vyhlášení výherců k 15. dílu vyjde v samostatném článku. K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikaci Svět Androida klikněte zde.

Pravidla soutěže

  1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
  2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
  3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
  4. Každý 5. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
  5. Třetí vyhlášení proběhne po 20. díle seriálu.
  6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
  7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
  8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
  9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Líbil se vám dnešní výběr 10 zajímavých zboží?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (24)