Menu

10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #14

Po dvoutýdenní pauze se opět vrací náš seriál s 10 tipy na zajímavé čínské zboží. Jaké zajímavosti jsme si pro vás tentokrát připravili?

1) Mobilní telefon integrovaný ve svítilně

Tradice by se neměly porušovat, a proto opět začněme něčím úsměvným. Mobilní telefon dnes nemusí být pouze dotyková placka, ale může se hravě vměstnat například do svítilny. To se hodí například při výletech do ciziny, kde nutně nepotřebujete chytré funkce telefonu, ale potřebujete si maximálně zavolat či poslat SMS. A to se vyplatí.

zboží z Číny - svítilna

Cena: 1067 Kč (Dealextreme)

– zaslal Jakub Spišák (celkově 1 tip)

2) Univerzální Bluetooth ovladač

Čas od času člověk potřebuje ovládat telefon i jinak než dotyky po displeji. Příkladem může být společná fotografie z větší dálky (spoušť), sledování filmů či třeba hraní her. Proto přicházíme s dalším tipem na čínské zboží, který zmíněné nesnáze vyřeší. Univerzální ovladač nabízí několik funkčních tlačítek včetně joypadu, který najde uplatnění především ve hrách. Příznivá je také cena, za kterou lze toto zboží pořídit.

zboží z Číny - ovladač

Cena: 152 Kč (eBay)

– zaslal Jakub Skalický (celkově 1 tip)

3) Bluetooth přijímač s 3,5mm výstupem

Chybí vám v automobilu rádio s podporou Bluetooth přehrávání, ale je  vybaveno alespoň 3,5mm vstupem? Pak pro vás máme opět řešení. Tato šikovná krabička slouží jako jednoduchý převodník zvuku z Bluetooth zařízení (mobilní telefon, tablet apod.) na 3,5mm výstup. Díky tomu lze propojit rádio v automobilu s mobilním telefonem a poslouchat oblíbenou hudbu či zvuky navigace přímo z reproduktorů v autě. Tato krabička ale najde uplatnění i v kombinaci s klasickými reproduktory, které tak snadno můžeme bezdrátově propojit s mobilním telefonem.

zboží z Číny - bluetooth příjimač

Cena: 348 Kč (eBay)

– zaslal Jan Lindauer (celkově 3 tipy)

4) Vybavený multimediální počítač s Windows 8.1

Multimediálních krabiček s Androidem je na trhu spousta, stále více ale začíná přibývat řešení s čipovou sadou Intel a systémem Windows. Jedním z nich je i tento Beelink P1, který nabídne čtyřjádrový procesor Intel Atom Intel Z3735F, 2GB RAM paměť a 32GB vnitřní úložiště s možností rozšíření o Micro SD kartu. Nechybí ani bezdrátová konektivita Wi-Fi, Bluetooth či konektory HDMI, USB a 3,5mm jack. Cena je sice na naše běžné tipy vyšší, na dané zařízení ovšem příznivá.

zboží z Číny - miniPC

Cena: 3144 Kč (Dealextreme)

– zaslal Jan Lindauer (celkově 3 tipy)

5) Šikovné pouzdro na sluchátka

Poslech hudby dnes patří k činnosti, kterou provozuje spousta z nás při cestě do práce či školy. Není ovšem nic nepříjemnějšího než zamotaná sluchátka, která jsme odhodili někam do útrob batohu. Skoncujte s tím díky dalšímu tipu na zboží z Číny. Toto šikovné pouzdro ukryje vaše sluchátka, navíc je jeho pořizovací cena velmi nízká.

zboží z Číny - pouzdroj na sluchátko

Cena: 40 Kč (Aliexpress)

– zaslal Tomáš Kania (celkově 4 tipy)

6) Cestovní pouzdro pro správného geeka

Vyrážíte na dovolenou a najednou zjišťujete, že potřebných kabelů, redukcí, adaptérů či zásuvek je nějak moc? Pořiďte si speciální cestovní pouzdro, které se hodí pro každého správného geeka. Zde pohodlně, přehledně a jednoduše ukryjete všechna vaše příslušenství, která navíc po příjezdu na dovolené nebudete muset hledat na dně zavazadel.

zboží z Číny - pouzdro na kabely

Cena: 260 Kč (Aliexpress)

– zaslal Tomáš Kania (celkově 4 tipy)

7) Praktický držák igelitové tašky

Igelitové tašky dnes potkáváme na každém kroku, a jen málo který z nás se s nimi alespoň jednou za týden nesetká. Nošení ovšem není příliš pohodlné, obzvláště pokud je obsah těžší. Číňané to ovšem vyřešili, a opět velmi levně.

zboží z Číny - igelitka

Cena: 12 Kč (Aliexpress)

– zaslal Tomáš Kania (celkově 4 tipy)

8) Sportovní pouzdro pro mobilní telefon a další

Krásné počasí se blíží, sportovní aktivita je tedy pro mnohé z nás nevyhnutelná. Běh či jízda na kole patří mezi nejoblíbenější sportovní aktivity, často ale řešíme otázku, kam s mobilním telefonem, peněženkou či třeba klíči. Řešením může být pás, který vypadá podobně jako ledvinka, věci jsou ovšem ukryty v samotném pásu. Ani cena není tradičně přestřelená.

zboží z Číny - sportovní pouzdro

Cena: 91 Kč (Aliexpress)

– zaslal Tomáš Kania (celkově 4 tipy)

9) Chytrá váha od Xiaomi

Společnost Xiaomi nedávno představila další produkt ze svého chytrého příslušenství – chytrou váhu. Cena nyní klesla o nějaký ten dolar, díky čemuž se z tohoto zboží stává atraktivní nákup. Xiaomi chytrá váha spolupracuje s mobilním telefonem, do kterého zasílá vaši váhu a další údaje, ze kterých tvoří statistiky. Díky tomu lze snadno a efektivně sledovat vaše pokroky či neúspěchy při shazování přebytečných kil.

zboží z Číny - xiaomi scale

Cena: 532 Kč (GeekBuying)

– zaslal Tomáš Benda (celkově 1 tip)

10) Univerzální závěsný držák telefonu

Dnešní seriál zakončíme tipem na šikovný držák, který sice primárně slouží k zavěšení mobilního telefonu, ale díky tvarovatelné konstrukci jej lze uplatit i v jiných polohách a činnostech. Držák je univerzální, takže se nemusíte bát, že bychom byli omezeni pouze na iPhone jako na obrázku.

zboží z Číny - držák

Cena: 175 Kč (Aliexpress)

– zaslal Jakub Řehák (celkově 1 tip)

Vzhledem k obrovskému počtu čínských obchodů je velmi pravděpodobné, že se zboží z našeho článku nalézá i v jiném obchodě s nižší cenou. Uvedli jsme pouze ověřené obchody, ze kterých jsme povětšinou dané zboží sami zakoupili. Pokud objevíte stejný výrobek s nižší cenou, dejte nám o tom vědět v komentářích. Rádi tipy na obchody rozšíříme. Děkujeme.

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat zboží z čínských obchodů. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

svítící USB kablík

Vítěze vyhlásíme každý 5. díl, druhé vyhlášení proběhne 15. díl. K odeslání svých tipů využijte soutěžní formulář.

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikaci Svět Androida klikněte zde.

Pravidla soutěže

  1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
  2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
  3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
  4. Každý 5. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
  5. Druhé vyhlášení proběhne 15. díl seriálu.
  6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
  7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
  8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
  9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Líbil se vám dnešní výběr 10 zajímavých zboží?

 

Komentáře

Mr.Freeman

Mr.Freeman

4.6.2015 7:55

Zaujal ma ten bluetooth prijímač s 3,5 mm konektorom. Prečo je ten konektor samec??? Logicky tam predsa potrebujem samicu. A aká je kvalita zvuku? (Keď neviete bitrate, tak aspoň či to chrchle, keď to vyhulíte :D)

A ten ovládač na telefón okamžite objednávam :-)

TeCZko

TeCZko 0

z aplikace
4.6.2015 8:07

Mr.Freeman – je to prijinac ktery zapojis do radia,proto musi mit samce. Samice je pak v radiu ;-)

Patrik

Patrik

4.6.2015 8:09

Freeman:
Kukni do odkazu, tam zjistíš, že to je jen redukce. Dobrý tah od výrobce. Ten ovladač je super. Už ho mám nějakou dobu doma a paráda. Používám ho na ovládání mediálních přehrávačů v tabletu (vyzkoušeno s nativními přehrávači Samsung a Asus a MX player.

mari

mari

4.6.2015 8:22

Xiaomi váha za 532 Kč (resp. $23) je super. Je ovšem potřeba zmínit, že cena nejlevnější dopravy je téměř dvojnásobná – $42. Takže s tím “klesáním ceny o nějaký ten dolar” to není zas tak žhavé…

Mr.Freeman

Mr.Freeman

4.6.2015 8:39

Patrik – A skúšal si to aj na windows? Verím tomu, že nejaký program na to je, ale radšej sa spýtam. Mám v noťasy bluetooth a zavadzia mi prepojovací kábel k veži (windows 8.1, bluetooth 4.0)

Vanamas

Vanamas 0

4.6.2015 8:40
Mr.Freeman

Mr.Freeman

4.6.2015 8:41

Patrik – a napadá mi ešte oneskorenie, pretože by som to chcel používať aj pri hraní hier.

Vanamas

Vanamas 0

4.6.2015 8:41

Tak ne, beru zpět. Jsem nějak blbě koukal. Sorry

Vanamas

Vanamas 0

4.6.2015 8:49

Beru to zpět. V seznamu je Free shipping a v detailu už ne. Sorry

Jawiik

4.6.2015 8:50

Já jsem si pořídil ten bluetooth přijímač už dřív, vypadá trochu jinak, ale parametrama i cenou je to podobné. Napájí se prostřednictvím USB. Problém s ním je ten, že pokud je nastartovaný motor a napájí se přes auto zásuvku, tak to do rádia přenáší rušivé zvuky. Je to takové bzučení, v hlasité písničce to není slyšet, jen v tichých pasážích. Je zajímavé, že to reaguje na otáčky motoru, čím rychleji se motor točí, tím je bzučení výš… Jinak pokud motor stojí, hraje to krásně :-)

jan lichy

jan lichy

z aplikace
4.6.2015 9:19

tady je promítací laserová klávesnice
http://m.ebay.com/itm/221788905043

Vasek2015

Vasek2015

z aplikace
4.6.2015 10:18

Jak je to s DPH a clem? Třeba když objednám něco za 4 litry tedy bude taková cena položky budu něco platit? Já se vždy snažil aby jednotlivé položky byli do 20 dolarů

David

David

4.6.2015 11:10

Ta laserová klávesnice je pěkná – jak se u ní nastavuje zpětná odezva stisku klávesy? :-D

David

David

4.6.2015 11:29

Mari jak je to s dopravou na geekbuying ? Zkouším něco hodit do košíku a pak rovnou platba paypal o dopravě ani slovo.

wirgil

wirgil

4.6.2015 11:35

Vasek2015: Do ceny 22 EUR se nic neplati, nemusis mit obavy. Nad 22 EUR by se melo doplatit DPH a jeste vic nad i clo. Je to ale loterie, co odchyti celnici. Kamos si nedavno nechal poslat intercom do helmy na motorku za cca 1500,- Kc a cekal, ze mu prijde vyzva na doplaceni DPH a cla. Normalne mu to doslo postou, nikdo po nem nic nechtel.

David

David

4.6.2015 12:27

Pokud celníci zásilku odchytnou platí toto
při hodnotě 0 až 22 eur – osvobození od cla i DPH
při hodnotě 22 až 150 eur – clo se neplatí, zaplatíte DPH a 96 korun poště za služby
při hodnotě nad 150 eur – platí se clo i DPH a 180 korun poště

Patrik

Patrik

4.6.2015 12:46

to Mr.Freeman (8:39):
Já to mám primárně jako dálkový ovladač na média. Jako Gamepad jsem to zkoušel pouze v Beach Buggy Racing. Tam to fungovalo úplně normálně. Zpoždění jsem neznamenal. Ovladač je skutečně maličký a nevím jestli bude na hraní her ideální. Na Win jsem to moc nezkoušel, nemám tam vůbec žádnou hru. Nicméně se to na nich hlásí jako klávesnice standartu HID. Ne jako herní ovladač. Když tak hoď nějaký odkaz na nějakou malou hru zdarma, která podporuje BT Gamepad a já to klidně vyzkouším.

robo

robo

4.6.2015 16:42

myslite ze ten BT ovladac by fungoval aj s nejakou smart tv s BT?

Mr.Freeman

Mr.Freeman

4.6.2015 18:26

To Patrik (12:46)
Nerozumeli sme si, ja som stále hovoril o tom BT prijímači audia. Chcel som to použiť na prepojenie notebooku a hifi veže pri hraní hier. A chcel by som vedieť, či tam vznika oneskorenie pri prenose, pretože by to bolo veľmi rušivé pri akčnej hre, kde záleží na milisekundách.

TeltroN

TeltroN 0

z aplikace
4.6.2015 20:00

Ten BT jack a dalkáč jsou supr vychytávky za pár kaček. snad to bude i fungovat

bk2601

z aplikace
4.6.2015 21:57

Mohu se zeptat kdy bude konečně fungovat vaše posrana aplikace na LP? Text abych četl lupou. Na kk vše v pohodě…

Patrik

Patrik

5.6.2015 8:07

to Robo:
Asi bude záležet s jakou a jak starou. A možná i na aplikacích. Mě na Samsungu z roku 2012 nejel ani obyčejný drátový přes USB.

Wulfher

Wulfher

5.6.2015 8:18

To David:
Pokud celníci zásilku odchytnou platí toto
při hodnotě 0 až 22 eur – osvobození od cla i DPH + 96 Kč poplatek České poště za uskladnění zásilky a nutnost doložit Celní správě doklad s cenou zboží ! Pokud si to neoběháš sám a necháš se zastupovat Českou poštou tak 180 Kč!!

Tak se může stát, že si objednáš držák do auta za 50 Kč a pak strávíš hodinu lítáním na celním skladu a ještě zaplatíš 96 Kč Český poště za uskladnění zásilky :-) Welcome to CZECH REPUBLIC.

petrz

petrz

5.6.2015 14:34

To David: S dobpravou je to tam pekne naprd. Jsou to pekni darebaci, nic si tam nekoupim, za ty jejich praktiky, zlatej aliexpress. Zaregistroval jsem se, dal do kosiku, ukazuovalo to tech 530kc, das zaplatit pres PayPayl, az se prihlasis a znova das checkout, tak te to znovu vrati do obchodu a chce to po tobe dalsich 900kc za postovne :) Tak takhle teda ne.

Li3x

Li3x

5.6.2015 22:57

janbilik

29.2.2016 9:48

Mam ten univerzalni bluetooth ovladac a nefunguje mi na Huawei P8 Lite. Telefon zarizeni vubec nenajde. Nevi nekdo, cim to muze byt? Dekuji

RSS (komentáře k článku)