TOPlist

10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #13

TOP tipy z ciny_00000

Po dvoutýdenní pauze se opět vrací náš seriál s 10 tipy na zajímavé čínské zboží. Jaké zajímavosti jsme si pro vás tentokrát připravili?

1) Androidí zabiják komárů

Teplé počasí si pro nás chystá bohužel i stinné stránky – například nepříjemný hmyz, který nám bude znepříjemňovat chvíle doma i venku. První tip na čínské zboží patří opět spíše ze škatulky těch vtipnějších, přesto může být i užitečný. Jedná se totiž o přístroj, který zatočí s komáry a dalším hmyzem ve vaší domácnosti, navíc je ve stylovém androidím těle. Cena je ale bohužel tak vysoká, že se tento přístroj hodí spíše jen pro zaryté fanoušky Androidu.

zboží Čína - zabiják komárů

Cena: 1883 Kč (Aliexpress)

– zaslal Roman Michta (celkově 5 tipů)

2) Otočný držák telefonu na čelní sklo

Druhý tip na čínské zboží sází na osobní zkušenosti našeho čtenáře, který tento otočný držák na čelní sklo automobilu vyzdvihuje především díky nízké ceně a dobré použitelnosti. Za 84 Kč se jedná nepochybně o zajímavé příslušenství.

zboží Čína - otocny drzak do auta

Cena: 84 Kč (Aliexpress)

– zaslal Josef Tietz (celkově 1 tip)

3) Programovatelný USB větráček

USB větráček, který se do blížících se parných dnů bude hodit, jsme vám již v našem seriálu přinesli. Tentokrát ale přinášíme vylepšení v podobě možnosti naprogramovat text, který bude promítán na lopatky větráčku. Cena zařízení samozřejmě narostla, přesto se jedná stále o levnou a zajímavou položku.

zboží Čína - programovatelný větráček

Cena: 128 Kč (Aliexpress)

– zaslal David Pivoňka (celkově 2 tipy)

 

4) USB zvlhčovač vzduchu

Nízká vlhkost vzduchu je nejen nepříjemná, ale nepoděkuje nám ani naše zdraví. Na čínském trhu lze zakoupit velmi originální zvlhčovač, ke kterému budete potřebovat pouze sklenici vody a USB konektor. Hodí se tedy k například notebooku do kanceláře.

zboží Čína - USB zvlhčovač

Cena: 247 Kč (Aliexpress)

– zaslal David Pivoňka (celkově 2 tipy)

5) Vykrajovátko na androidí perníčky

Vánoce jsou sice již za námi, ale to rozhodně neznamená, že bychom si nemohli upéci něco dobrého na zub. Pro fanoušky systému Android se pak hodí další čínské zboží – androidí vykrajovátko, které promění například perníčky ve stylový symbol oblíbeného systému pro mobilní telefony.

zboží Čína - vykrajovátko

Cena: 260 Kč (Aliexpress)

– zaslal Roman Michta (celkově 5 tipů)

6) Keramický Android pro pěstování travnatého účesu

Všemožných postaviček jsme již v našem seriálu měli několik, ale je to vůbec poprvé, co představujeme postavičku Androida s „živou“ trávou na hlavě. Tento keramický Android poslouží jako květináč pro rostlinu, jejíž semínka jsou také součástí balení. Můžete tak pěstovat zajímavý účes, to vše navíc za stále poměrně nízkou cenu.

zboží Čína - keramický květináč android

Cena: 150 Kč (Aliexpress)

— zaslal Roman Michta (celkově 5 tipů)

7) Univerzální flexibilní držák „had“

Stále řešíte otázku, kam umístit mobilní telefon, abyste na něj viděli i dosáhli, a tradiční držáky vám to neumožní? Co zkusit další flexibilní držák, který lze vytvarovat podle sebe a jehož součástí je také konstrukce, díky které jej lze připevnit k desce stolu?

zboží Čína - držák had

Cena: 329 Kč (DealExtreme)

– zaslal Lukáš Bodnaruk (celkově 1 tip)

8) Univerzální svítící silikonový pásek

Stále hledáte ve tmě na stole mobilní telefon? Vybavte jej svítícím páskem, který zároveň poslouží i jako ochrana. Pásek lze využít rovněž jako náramek, gumičku do vlasů a další. Cena je přitom velmi nízká.

zboží Čína - svítící pásek

Cena: 24 Kč (Aliexpress)

– zaslal Matej Režnický (celkově 2 tipy)

9) Miniaturní USB LED světlo

Vyrážíte kempovat a hodil by se vám skladný zdroj světla? Řešením je další zboží z Číny, které rozzáří váš USB konektor. Spínač reaguje na dotyk prstu, provedení USB konektoru je navíc oboustranné. Toto světlo lze použít například v kombinaci s přenosnou power bankou, která dnes velmi často tvoří výbavu při pobytu v přírodě.

SONY DSC

Cena: 32 Kč (Aliexpress)

– zaslal Matej Režnický (celkově 2 tipy)

10) Levný bezdrátový gamepad

Pro hráče nejen mobilním her tu máme tip na další gamepad, který je zároveň naším čtenářem odzkoušený. Toto čínské zboží zaujme nejen povedenou konstrukcí, ale také nízkou cenou.

zboží Čína - gamepad

Cena: 304 Kč (Aliexpress)

– zaslal Matej Režnický (celkově 2 tipy)

Vzhledem k obrovskému počtu čínských obchodů je velmi pravděpodobné, že se zboží z našeho článku nalézá i v jiném obchodě s nižší cenou. Uvedli jsme pouze ověřené obchody, ze kterých jsme povětšinou dané zboží sami zakoupili. Pokud objevíte stejný výrobek s nižší cenou, dejte nám o tom vědět v komentářích. Rádi tipy na obchody rozšíříme. Děkujeme.

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat zboží z čínských obchodů. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

svítící USB kablík

Vítěze vyhlásíme každý 5. díl, druhé vyhlášení proběhne 15. díl. K odeslání svých tipů využijte soutěžní formulář.

Pravidla soutěže

  1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
  2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
  3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
  4. Každý 5. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
  5. Druhé vyhlášení proběhne 15. díl seriálu.
  6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
  7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
  8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
  9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Líbil se vám dnešní výběr 10 zajímavých zboží?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)