10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #8

top

Dva týdny uběhly i díky MWC 2015 v Barceloně jako voda a my se tedy dostáváme v pořadí již k osmému dílu našeho seriálu. Co dnes vybrali naši čtenáři?

1) Tank s kamerou na dálkové ovládání

Jako první si představíme zboží, které je sice na čínské poměry drahé, ale za to sakra stylové a “cute”. Kdo by se nechtěl vrátit do dětských let a nevyzkoušet si ovládat mobilním telefonem tank, který má navíc na svém těle kameru? Spojení je realizováno skrze Wi-Fi, takže je dosah až do 30 metrů, což dává velký prostor zábavě. Akumulátor dokáže udržet při životě tento tank až 60 minut.

zboží z číny - tank

Cena: 1061 Kč (eBay)

– zaslal Lukáš Krupčík (celkově 2 tipy)

2) Levné chytré hodinky Weloop Tommy

Chcete začít s chytrými hodinkami, ale stále nevíte, zda je to pro vás to pravé? Nechce se vám do začátku utrácet příliš mnoho peněz? Pak určitě za zmínku stojí chytré hodinky Weloop Tommy, které toho sice oproti dnešní konkurenci moc nezvládnou, útočí ale velmi nízkou cenou. Proč to nezkusit, že?

zboží z číny - chytré hodinky

 

Cena: 1723 Kč (Dealextreme)

– zaslal Roman Farský (celkově 1 tip)

3) Vybavený přenosný Bluetooth reproduktor

Přenosné reproduktory jsme si představili již v několika předchozích dílech a nyní pro vás máme další tip. Toto čínské zboží je poměrně vybavené, neboť kromě standardního přehrávání zvuků z telefonu přes Bluetooth dokáže posloužit i jako Handsfree díky zabudovanému mikrofonu či jako FM rádio. Tělo je navíc zhotoveno z kombinace hliníku a plastu, podle výrobce by měl reproduktor vydržet hrát až 10 hodin na jedno nabití.

zboží z číny - reproduktor

Cena: 367 Kč (Dealextreme)

– zaslal Roman Holar (celkově 1 tip)

 

4) Vodotěsný sáček pro mobilní telefon

Léto je sice možná ještě daleko, ale rozhodně se tento doplněk může v některých situacích hodit i nyní. Tento vodotěsný sáček lze použít na libovolný telefon, není drahý a navíc vydrží potopení až do 20metrové hloubky.

zboží z číny - sacek

Cena: 51 Kč (Aliexpress)

– zaslal Pavel Brabec (celkově 1 tip)

5) Miniaturní externí baterie se svítilnou

Krátká výdrž mobilních telefonů je problémem téměř všech uživatelů. V současné době se tedy logicky rozšiřují externí baterie, ze kterých lze velmi snadno a pohodlně dobíjet mobilní zařízení. Jednou z nich je i náš další tip na zboží z Číny. Tato baterie má sice malou kapacitu 2600 mAh, na druhou stranu je ale velmi levná, skladná a na svém těle nabídne dokonce svítilnu.

zboží z číny - baterie a LED

Cena: 137 Kč (eBay)

– zaslal Kovacs (celkově 1 tip)

6) Držák (přísavka) ve tvaru Androida

V předchozích dílech Tipů na čínské zboží jsme vám představili několik silikonových přísavek, které mohou posloužit jako univerzální držák pro mobilní telefony. Dnes se podíváme na další z nich, který se nese tentokrát ve znamení Androidu.

zboží z číny - přísavka

Cena: 46 Kč (Dealextreme)

– zaslal Vít Kubát (celkově 1 tip)

 

 

7) Anténa pro FM rádio do mobilního telefonu

Chcete poslouchat FM rádio na vašem telefonu, ale vadí vám nutnost používat sluchátka, která navíc nepředstavují zase tak silnou anténu? Můžete vyzkoušet náš další tip na čínské zboží – šikovnou teleskopickou anténu, která se zasune do konektoru pro sluchátka. Pořizovací cena je opět velmi nízká.

zboží z číny - FM antena

Cena: 64 Kč (Aliexpress)

– zaslal Peter Šimko (celkově 3 tipy)

 

8) Obrovská 20000mAh baterie v kovu

Dnes si představíme již podruhé externí baterii, tentokrát ale s obrovskou kapacitou 20 000 mAh, která vystačí na několik nabití mobilního telefonu. Výhodou je také tenká a kovová konstrukce, která by i přes větší rozměry měla být skladná a elegantní. Potěší také nízká cena 334 korun.

zboží z číny - baterie

Cena: 334 Kč (Aliexpress)

– zaslal Adam Čech (celkově 1 tip)

 

9) Šikovný magnetický držák

Univerzálních držáků pro telefon není nikdy dost a těch povedených už vůbec ne. Další tip sice představuje menší zásah do konstrukce a designu telefonu, ale rozhodně vypadá zajímavě. Na kryt telefonu je nutné přilepit speciální nálepku s kovovým prvek, který následně slouží k přichycení k magnetu držáku. To na první pohled vypadá velmi dobře a jsme přesvědčeni, že se jedná o šikovný držák pro mobilní telefony.

zboží z číny - magnet drzak

Cena: 101 Kč (eBay)

– zaslal Radim Strejček (celkově 1 tip)

10) Univerzální pásek jako držák telefonu a další

Náš seriál zakončíme šikovnou pomůckou, která může sloužit jako držák mobilního telefonu, ale také jako sponka dokladů a další podle vaší fantazie. Základem je plechový pružný pásek a magnety na koncích, díky čemuž lze toto zboží přetvořit v šikovného pomocníka. Cena je jen možná trochu vyšší (100 Kč/kus).

zboží z číny - pasek

Cena: 200 Kč – 2 kusy (Aliexpress)

– zaslal Ivo Danek (celkově 1 tip)

 

 

 

Vzhledem k obrovskému počtu čínských obchodů je velmi pravděpodobné, že se zboží z našeho článku nalézá i v jiném obchodě s nižší cenou. Uvedli jsme pouze ověřené obchody, ze kterých jsme povětšinou dané zboží sami zakoupili. Pokud objevíte stejný výrobek s nižší cenou, dejte nám o tom vědět v komentářích. Rádi tipy na obchody rozšíříme. Děkujeme.

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat zboží z čínských obchodů. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

svítící USB kablík

Vítěze vyhlásíme každý 5. díl, první vyhlášení proběhne výjimečně až 10. díl (abyste měli více času zasílat zajímavé tipy). K odeslání svých tipů využijte soutěžní formulář.

Pravidla soutěže

  1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
  2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
  3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
  4. Každý 5. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
  5. První vyhlášení proběhne až 10. díl seriálu.
  6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
  7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
  8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
  9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Líbil se vám dnešní výběr 10 zajímavých zboží?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)