5 tipů na zboží z Číny: Přístroje proti komárům a dalším prudičům

tipy-z-ciny-414-pristroje-na-komary-aliexpress

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z obchodů na čínském AliExpressu. Venku se nám razantně otepluje, což mimo jiné znamená, že začíná otravovat obtížný hmyz v čele s komáry. V dnešních tipech tedy najdete pět přístrojů, které jsou určené na odhánění či hubení nejen okřídlených škůdců…

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu “Price includes VAT” neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Ultrazvukový repelent do zásuvky

Umí odhánět nejen komáry, mouchy a další létající škůdce, ale třeba i drobné hlodavce. Na AliExpressu má přes 50 tisíc objednávek a hodnocení 4,6 hvězdičky od více než 13 tisíc zákazníků. Touto statistikou se může pochlubit málokterý produkt.

 Cena: 130 Kč

Ultrazvukový repelent se světlem do zásuvky

Odehnat otravný hmyz a ještě přitom poskytnout decentní noční světlo. V tomto zařízení máte zabudované hned dva pomocníky. Přitom je velmi levné a rovněž skvěle hodnocené.

Cena: 105 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Přenosná past na komáry

U repelentu zapojeného do zásuvky máte jistotu, že bude sloužit třeba i celou noc, ale u přenosného máte zas možnost pokrýt nějaké specifičtější či odlehlejší místo. Třeba stan nebo terasu.

Cena: 220 Kč

Elektronická skládací plácačka na komáry

Rychle ručně zasáhnout, nebo pasivně počkat, než se komáři sami lapí? S touto vychytávkou můžete praktikovat oboje. Rukojeť se dá složit do podoby stojánku, takže přístroj můžete pohodlně držet i stabilně postavit na stůl.

Cena: 295 Kč

Elektrický lapač komárů

Tentokrát trochu designově decentnější zařízení, které v bílé či černé barvě zapadne snad do jakékoli ložnice či dětského pokoje. Navíc má i prostor pro odpadávání zasaženého hmyzu, takže se vám nebude válet všude okolo.

Cena: 280 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
IR ovládací rozbočovač 210 Kč
Ulanzi držák na tablet se stativem 220
A9 mini kamerka 250 Kč
Lokalizační přívěsek 220 Kč
Nabíječka/zkoušečka na tužkové baterie 255 Kč
Tuya vlhkostní a teplotní senzor 250 Kč
Podstavec pod PlayStation 5 290 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

S jakým auto vysavačem máte dobré zkušenosti?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)