5 tipů na zboží z Číny: Pořiďte si voděodolný BT reproduktor

tipy-z-ciny-411-vodeodolny-reproduktor-aliexpress

Vítejte u dalšího vydání tipů na zajímavé zboží z obchodů na AliEXpressu. Dnes si v hlavní pětici ukážeme nejoblíbenější (nejprodávanější, nejlépe hodnocené… ať už je toto tržiště přesně řadí jakkoli) voděodolné Bluetooth reproduktory, o které se nemusíte tak moc bát u bazénu, moře nebo při deštivém počasí. Dál platí, že vybíráme produkty, které jsou při objednání z Číny levnější než běžně v ČR.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Tronsmart T7 (ochrana IPX7)

Jeden z absolutně nejprodávanějších a nejlépe hodnocených Bluetooth reproduktorů na AliExpressu se kromě voděodolnosti chlubí například 30W výkonem, všesměrovým vyzařováním a až dvanáctihodinovou výdrží.

 Cena: 1 230 Kč

Mifa A90 (IPX8)

Další velmi populární kousek, který se nebojí vody (dokonce o něco méně než všechny ostatní reproduktory z dnešního výběru), má na svědomí značka Mifa. Model A90 je pěkný cvalík s 60W výkonem, stereo zvukem, více než třicetihodinovou maximální výdrží a dokonce o popruhem přes rameno.

Cena: 1 720 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

WISETIGER Bluetooth Speaker Outdoor (IPX7)

Reproduktor méně známé značky, nicméně evidentně dost oblíbený. Má 25W výkon, hodně extravagantní design i s osvětlením a až 24hodinovou výdrž.

Cena: 1 050 Kč

Tronsmart T2 Plus (IPX7)

Druhý repráček od Tronsmartu je drobnější a vzhledově konzervativnější kvádr, který kromě odolnosti proti vodě nabídne 20W výkon, až 24hodinovou výdrž, možnost zprostředkovat služby hlasového asistenta nebo rychlé připojování přes NFC.

Cena: 680 Kč

MiFa A10+ (IPX7)

I Mifa má v dnešním výběru dva zástupce. Model A10+ není v našich tipech poprvé a kromě dobrého zvuku zaujme i svým vzhledem. Na výběr je přitom hned z několika barevných stylů. Mezi audio parametry patří 20W výkon, až 24hodinová výdrž a rovněž zabudovaný mikrofon.

Cena: 800 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
LED světvlo s pohybovým senzorem od 60 Kč
UGREEN QC4.0 PD3.0 20W nabíječka 290
Klikací noční světlo na USB 100 Kč
Multi USB kabel 4v1 190 Kč
Nožík se šroubováky na přívěsku 110 Kč
Mini zvlhčovač vzduchu 180 Kč
Držák na svítilnu na kolo 110 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Máte tip na jiný voděodolný reproduktor?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)