5 tipů na zboží z Číny: Nejoblíbenější auto vysavače z AliExpressu

tipy-z-ciny-413-vysavac-auto-do-auta-aliexpress

Vítejte u dalších tipů na zajímavé zboží z obchodů na čínském tržišti AliExpress. Dnešní hlavní pětici představují auto vysavače, které na „Alíku“ patří mezi nejprodávanější a současně i velmi dobře hodnocené.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

8 000Pa auto vysavač

Přes 10 tisíc prodaných kusů a hodnocení 4,7 hvězdičky od bezmála dvou tisícovek zákazníků. S touto kombinací jde v podstatě o úplně nejoblíbenější vysavač do auta na AliExpressu. S uvedeným sacím výkonem patří do podprůměru v dnešním výběru, ale na běžný nepořádek ve voze či doma jistě postačí. Na jedno nabití zvládne vysávat až 30 minut.

 Cena: 600 Kč

5 500Pa vysavač do auta

I tento model si koupilo přes 10 tisíc lidí. Z nich více než sedm tisíc ohodnotilo vysavač průměrně 4,5 hvězdičkami. Kromě sacího výkonu výrobce moc technických detailů neuvádí, ale dle recenzí se zdá, že v tomto segmentu (bavíme se hlavně o lehkém vysávání auta) nejde o špatnou investici.

Cena: 290 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Válcový 20 000Pa ruční vysavač

Jeden ze dvou příručních vysavačů v dnešním výběru, který nemá „pistolovou“ rukojeť, ale pouze válcový tvar. Díky němu se například trochu lépe skladuje. Jak je to s popularitou? Do třetice více než 10 tisíc prodaných kusů a hodnocení 4,5 hvězdičky od téměř tří tisíc zákazníků.

Cena: 390 Kč

15 000Pa vysavač s delší výdrží

Vzhledově tento model velmi připomíná první vysavač v dnešních tipech. Varianta Basic má také velmi podobné vlastnosti. Zajímavější je ale Updated verze, která za zajímavou cenu nabízí sání 15 000 Pa a na jedno nabití výdrž až 45 minut. Tohoto vysavače se prodalo přes pět tisíc kusů a hodnocení je 4,4 hvězdičky. Kromě verzí je možné vybírat i mezi různými sadami.

Cena: 850 Kč

Malý ruční vysavač MIUI

Praktický pomocník oblíbené Xiaomi (pod)značky. Jde o hodně malý, takže sice skladný, ale i méně výkonný kousek. Výrobce neuvádí sací výkon, ale pouze příkon 40 W. Pro porovnání: Nejsilnější vysavač v dnešním výběru má 120 W.

Cena: 650 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Světelné LED RGB sloupky od 240 Kč
16A chytrá (BT + Wi-Fi) zásuvka 200
Malý přenosný reproduktor 170 Kč
Psací pero s kamerkou 190 Kč
Ambientní LED osvětlení za monitor 250 Kč
Tuya Wi-Fi dveřní / okenní senzor 160 Kč
Mini bezpečnostní kamerka A9 170 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

S jakým auto vysavačem máte dobré zkušenosti?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)