TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Nový náramek Xiaomi Mi Band 7 a další

tipy-z-ciny-362-AliExpress-chytry-naramek-Xiaomi-Mi-Bankd-7

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z čínských obchodů na serveru AliExpress. Tentokrát bude základní pětice pestřejší a na její špici bude nově představený chytrý náramek Xiaomi Mi Band 7. Ale snad vás zaujmou i ostatní.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 7

Čerstvě představená novinka, pokračovatel velmi úspěšné série nejpopulárnějších fitness náramků na světě. V sedmé generaci je větší baterie i displej, více sportovních režimů a také pokročilejší možnosti měření. Jde o čínskou verzi, u které se zatím neví, jak přesně se bude lišit od globální.

Cena: 1 190 Kč

Stativ s automatickým otáčením

Zkoušíte doma tvořit zábavná videa na sociální sítě? Chcete vyzkoušet natočit nějaký zajímavý recept v kuchyni? Nebo chcete při cvičení neustále vidět přímo na displej mobilu? Všechny tyto úkony vám může zpříjemnit šikovný elektronický stativ, který má automatické otáčení za obličejem.

Cena: 800 Kč

3 v 1 bezdrátová nabíječka

Jestli na pracovním stole nebo na nočním stolku potřebujete ušetřit místo a současně máte hodinky, sluchátka a telefon s bezdrátovým nabíjením, můžete situaci elegantně vyřešit touto nabíječkou se třemi plochami pro přenos energie se standardem Qi.

Cena: 530 Kč

Xiaomi Mijia dekorativní 6W světlo

Decentní dekorativní světlo, které by slušelo hlavně ložnici, obýváku či chodbě, kde nepotřebujete mít příliš jasno. Šikovnou vlastností tohoto modelu je možnost otočení vyklápěcího kotouče do libovolné strany.

Cena: 660Kč

Ulanzi mobilní fotografický grip

Drží se vám nepříjemně mobil při fotografování nebo natáčení delšího videa? Případně chcete mít záběry trochu méně roztřesené a telefon mít bezpečněji v rukou? Mrkněte na tento levný a šikovný grip, kterým mobilu dopřejete mimo jiné i dodatečnou spoušť.

Cena: 380 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Mini stativ 75 Kč
Skládací držák na mobil 150 Kč
Držák mobilu na stínítko v autě 300 Kč
Kamera na kolo 205 Kč
Trojnožka / selfie tyč 120 Kč
Rotační stativ 250 Kč
Skládací grip pro kameru 190 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Který produkt vás dnes nejvíc zaujal?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)