5 tipů na zboží z Číny: Chytrá zařízení pro Tuya aplikaci

tipy-z-ciny-358-AliExpress-tuya-zarizeni

Vítejte u dalších tipů na zajímavé zboží z obchodů na online tržišti AliExpress. Znovu je tu tematická pětice hlavních produktů, které tentokrát doslova propojuje populární univerzální smart home aplikace Tuya.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu “Price includes VAT” neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Chytrý zámek do šuplíku či skříně

Potřebujete obsah šuplíku nebo třeba skříně nějak zabezpečit proti jednoduchému otevření? Nemusí jít zrovna o ochranu před zlodějem, ale jen ochranu před zvídavými dětmi. Pokud chcete i u řešení takovéto věci využít trochu chytrosti a dálkové ovládání, mrkněte na tento zámeček. Dá se koupit i ve variantě pro ID karty.

Cena: 450 Kč

Detektor kouře s alarmem

Jeden z nejdůležitějších prvků pečlivé ochrany domácnosti. Má vlastní sirénu pro hlasitou signalizaci, ale díky propojení s mobilem dokáže posílat i chytré notifikace.

Cena: 600 Kč

Teploměr a vlhkoměr

Teploměr s vlhkoměrem si můžete pověsit v klasické podobě jen tak na stěnu nebo na okno, pokud ale chcete informace pěkně na displeji telefonu (třeba i pro vzdálenou kontrolu), určitě budete hledat tohle.

Cena: 220 Kč

Venkovní kamera

Skvělý pomocník pro případ, kdy potřebujete neustále střežit nějaký venkovní prostor. Nejenže je tato Full HD kamera díky krytí IP66 zvládne špatné počasí, ale také je možné ji napájet pomocí solárního panelu.

Cena: od 1 350 Kč

Video zvonek

Proč chodit ke dveřím, abyste zjistili, kdo u nich zvoní, když to můžete hned vidět na mobilu? A dokonce přes něj komunikovat díky oboustrannému interkomu?

Cena: od 1 200 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Bluetooth spací čelenka 230 Kč
Voděodolné BT handsfree 110 Kč
USLION 48 QC3.0 adaptér 160 Kč
Miska s držákem na mobil 140 Kč
A9 minikamerka 300 Kč
Držák mobilu na paži 190 Kč
Zvlhčovač vzduchu do auta 210 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Který stojánek se vám zamlouvá nejvíc?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)