5 tipů na zboží z Číny: Mobilní stojánek na pět způsobů

tipy-z-ciny-357-AliExpress-stojanek-mobil

Jsme zde s dalšími tipy na zajímavé zboží z obchodů na čínském online tržišti AliExpress. Tentokrát půjde o pět variací levného kousku mobilního příslušenství, který dokáže nabídnout řešení těm, kterým nevyhovuje telefon jen tak položený na desce stolu. Tím pomocníkem je běžný stojánek, který sice stojí jen pár korun a může být vyrobený z trochy plastu, ale umí být velmi praktický. Pokud byste si nevybrali z uvedených modelů, zkuste i sami pohledat třeba pod pojmem “phone stand”.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu “Price includes VAT” neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

CMAOS skládací stojánek

První ze dvou skládacích stojánků, na který se dá díky konstrukci pravděpodobně spolehnout, má možnost teleskopického nastavení výšky a přitom je možné jej ve složené podobě snadno vzít do brašny nebo dokonce do kapsy.

Cena: 115 Kč

Skládací “kroužek” na záda mobilu

Některé stojánky se dají dokonce připnout i trvale na tělo telefonu, aniž by tam při běžné manipulaci zavazely nebo extra rušily. Podobných “kroužků” najdete v nabídce hodně, ale tento zaujal dvojitým pantem a pevnější oporou. Panel se může otáčet a poslouží i při magnetickém připínání.

Cena: 85 Kč

QOOVI pevný stojánek s výklopnou hlavou

Někdy je to nejjednodušší řešení i tím nejlepším. QOOVI nabízí stojánek, který vypadá celkem hezky, má pevnou základnu i rameno a jediné pozicování umožňuje hlava na 360° kloubu.

Cena: 110 Kč

KUULAA hliníkový skládací stojánek

Pokud je CMAOS stojánek díky své skládací konstrukci skladný, tak tento od KUULAA je ultra skladný. Po složení vypadá skoro jako platební karta, přičemž je ale vyrobený z hliníku, takže si i se svými drobnými proporcemi s udržením telefonu či tabletu jistě poradí. Má polohovatelný sklon.

Cena: 150 Kč

Hagibis proužek na záda mobilu

Kromě výše uvedených “kroužků” existuje dokonce ještě decentnější řešení, které na zádech mobilu vypadá skoro jako běžná součást a přitom jde o utajený velmi primitivní stojánek.

Cena: 110 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
USLION USB PD 65W GaN adaptér 195 Kč
USB 3.0 HUB od 250 Kč
UGREEN USB zvuková karta 150 Kč
Držák mobilu do přihrádky na nápoje 260 Kč
Mini GPS lokátor 70 Kč
Připínací stolní držák na sluchátka 280 Kč
UGREEN USB 3.0 prodlužka od 80 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Který stojánek se vám zamlouvá nejvíc?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)