5 tipů na zboží z Číny: Šikovná elektronika do auta

tipy-z-ciny-352-AliExpress-elektronika-do-auta-prislusenstvi

Vítejte u dalších tipů na zajímavé zboží z obchodů na čínském online tržišti AliExpress. Dnešní vydání bude znovu tematické, příležitost totiž dostala elektronika do auta. Vrhneme se na nabíjení, osvětlení, úklid i případné nahrazování “klasického” rádia trochu vyspělejší variantou.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu “Price includes VAT” neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

2DIN palubní rádio systém Podofo

Chtěli byste ve vašem voze nahradit stávající rádio za jinou alternativu ve standardu 2DIN? Mrkněte na tento konkrétní a i další modely od výrobce Podofo. Můžete vybírat i v kombinaci s kamerkou a dalším příslušenstvím a v různých variacích operační paměti a úložiště. Produkty této značky jsou velmi dobře hodnoceny a často objednávány.

Cena: od 1 500 Kč

4x USB zásuvka na přimontování

Mít v autě USB konektory je už dneska skoro nutnost. Pro maximální komfort cestujících na zadních sedadlech je vhodné, když i oni mají kde nabíjet telefony nebo tablety. Pokud nikde nechcete mít trčící kabely, mohla by vás zaujmout tato zásuvka určená k montáži například na sloupek za řadicí páku. Na výběr jsou ti výkonnostní kombinace.

Cena: 320 Kč

Acceo M17 vysavač do auta

Pořádek musí být. I v autě. Jestli v něm ještě nevozíte malý vysavač pro rychlý úklid v těch nejtěsnějších záhybech a přihrádkách, mrkněte například na tento kousek od Acceo. Slibuje hodně slušný výkon a díky několika nástavcům si poradí s všemožnými povrchy a kousky interiéru.

Cena: 720 Kč

Sada parkovacích senzorů

Parkování, hlavně to podélné, je prostě pro někoho noční můra. Jestli se k této skupině řadíte a vaše auto není vybavené velmi šikovnými senzory, můžete sáhnout třeba po této sadě čtyř čidel a jednoduchého ukazatele vzdálenosti. Jasně, není to žádný hi-tech, ale za tu cenu? Na výběr je z pěti barevných variant.

Cena: 360 Kč

LED panel (barevná hudba) do interiéru

Levný tip pro hračičky, kteří si rádi “vytuní” barevnými efekty třeba i interiér auta. Tyto LED panely reagují na zvukový vstup a v široké barevné škále mohou posloužit jako “volume meter” a nebo taky jako tzv. “barevná hudba”.

Cena: od 230 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Svítilna do auta 210 Kč
Bezdrátový zvonek 230 Kč
Uslion 48W nabíječka 125 Kč
Baseus magnetický držák mobilu do auta 160 Kč
LED světlo do auta 220 Kč
USB-A / USB-C flash disk od 100 Kč
7x USB 3.0 HUB 290 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Jaké další příslušenství byste do auta doporučili?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)