5 tipů na zboží z Číny: Vychytávky na pracovní či herní stůl

tipy-z-ciny-347-aliexpress-vychytavky pracovni herni stul

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé produkty z tržiště AliExpress. Doporučení budou znovu tematická a tentokrát dostanou prostor různé technické vychytávky na pracovní či herní stůl. Pokud doma či v kanceláři trávíte u desky stolu hodně času, mohou vám určitě přijít vhod.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu “Price includes VAT” neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

BASEUS teleskopický držák a bezdrátová nabíječka

Populární firma BASEUS je v tomto oboru známá hlavně díky decentnější černé bezdrátové nabíječce, která už se v našich tipech také několikrát objevila, ale při práci či hraní se může hodit mít i přímý pohled na displej, dokonce ve volitelné výšce. Výkon 15 W by měl být v pohodě dostačující.

Cena: 590 Kč

SUNMEIYI lampička s nabíječkou

U bezdrátového nabíjení ještě částečně zůstaneme. Tato stolní lampička od SUNMEIYI má totiž kromě horního LED pásku také základový panel pro položení telefonu či jiné elektroniky. K napájení je nicméně připojit externí adaptér přes USB.

Cena: 590 Kč

Stolní mikrofon Neewer USB200 USB

Jeden ze základních modelů ověřené značky Neewer, který jednoduše připojíte do USB a pohodlně si tak zajistíte nadstandardně kvalitní (192KHz/24Bit) příjem zvuku při řeči nebo třeba zpěvu. Součástí je samozřejmě také vlastní stojánek.

Cena: 840 Kč

USB 3.0 HUB (rozbočovač) se sedmi zdířkami

Když vám kvůli množství připojených USB zařízení dojdou volné zdířky v počítači, musíte buď nějaká odpojit, nebo sáhnout po rozbočovači alias HUBu. Tento nabízí rozšíření hned na sedm dalších slotů a každý lze přitom samostatně spínat. Pokud byste měli strach z příliš velkého vytížení, můžete objednat i verzi s dodatečným napájením.

Cena: 280 Kč

Držák na náhlavní sluchátka

Na desku stolu se dá položit také praktický držák na sluchátka, aby se vám nemusela neprakticky válet mezi ostatními věcmi. No a nebo můžete takový držák rovnou na desku připnout z boku a sluchátka zavěšovat pod ni.

Cena: 155 Kč

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Vention HDMI rozbočovač 270 Kč
Ugreen stojánek na mobil 125 Kč
Podložka pod myš a klávesnici 300 Kč
Skládací lampička 280 Kč
Wi-Fi opakovač 265 Kč
USB 3.0 HUB (4x USB) 200 Kč
Stojací držák na sluchátka 210 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Jaké další podobné vychytávky na stole máte?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)