5 tipů na zboží z Číny: Chcete jiné řemínky pro vaše hodinky?

tipy-z-ciny-345-aliexpress-hodinky-reminky

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z obchodů na serveru AliExpress. Po krátké pauze je zde vydání s tematickými produkty a tyto by se vám v případě zájmu doslova dostaly k tělu. Vybírali jsme totiž alternativní řemínky pro chytré hodinky. Různé druhy za různé ceny. Všechny jsou univerzální pro smartwatch, které jsou kompatibilní s klasickou osičkou a rovnými hranami. Před výběrem můžete mrknout i na našeho rádce.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Silikonový (20 mm)

Začneme úplnou klasikou, kterou představuje řemínek s velmi rozšířenou a využívanou šířkou 20 mm (na tu se například po minulých generacích „zmenšily Galaxy Watch4) v silikonovém provedení. Součástí je kovová manžeta a dva dodatečné úchyty. V tomto případě je na výběr z 10 barev.

Cena: 55 Kč

Obří výběr nylonových (20 a 22 mm)

Je libo duhový? Sytě tyrkysový? Nebo třeba po námořnicku pruhovaný? Tady najdete opravdu velký výběr spousty modelů z pleteného nylonu. A to v šířkách 20 i 22 milimetrů.

Cena: od 30 Kč

Pestré silikonové (20 a 22 mm)

Tyto řemínky vypadají, že je designoval stejný člověk jako ikonickou krávu Milku. Pro někoho budou moc šílené, ale mnozí v nich zalíbení najdou. Také jsou k dostání ve dvou nejčastějších velikostech.

Cena: 80 Kč

Elegantní koženkové (20 a 22 mm)

S cenou kolem tří stovek jde o nejdražší dnešní tip, ale pokud chcete hodinkám dodat potřebný uhlazený styl například ke košili nebo svetru, jde o rozumnou částku. Tento model totiž vypadá opravdu dobře.

Cena: 300 Kč

Sportovní silikonové (20, 22, 24 a 26 mm)

Pokud naopak sháníte řemínek, který bude pohodlný a bude dobře vypadat při sportování, určitě vás budou zajímat podobně robustní ze silikonu. V tomto případě s pěkným varebným výběrem a hned čtyřmi velikostmi.

Cena: 90 Kč

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
USB 3.0 HUB od 115 Kč
Essager bezdrátová 10W nabíječka 170 Kč
Baseus držák mobilu do auta 240 Kč
Vention HDMI splitter 290 Kč
Skládací podložka pod notebook 250 Kč
M&J A15 mini Bluetooth reproduktor 300 Kč
SONOFF S26 WiFi Smart zásuvka 280 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Jaký řemínek máte na hodinkách teď?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)