TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Chcete obal na váš nový mobil?

tipy-z-ciny-340-obal-na-mobil-AliExpress

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z čínských obchodů z tržiště AliExpress. Tentokrát hlavní pětici obsadil nesmrtelný evergreen veškerého mobilního příslušenství, které se za nízkou cenu ze zahraničí objednává – obaly. Přinášíme tipy na populární silikonová či „flip“ pouzdra na telefony dvou nejprodávanějších Android značek, tedy Samsung a Xiaomi. Pokud jsme zrovna váš mobil vynechali, neváhejte a zkuste si pro něj najít obal v jiných obchodech. Určitě uspějete…

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Silikonový obal na Xiaomi (Mi) telefony

Jednoduchá silikonová ochrana pro vlajkové telefony značky Xiaomi od desáté až po dvanáctou generaci. Nechybí ani několik variant pro Lite, T či X modely.

Cena: od 40 Kč

Koženkový flip obal pro Samsung mobily řad S a A

Otevírací ochranné obaly pro vlajkové a středně vybavené Samsung telefony. Otevírací pouzdra s kapsami mohou současně sloužit i jako peněženka a úschovna pro platební a jiné karty.

Cena: 305 Kč

Silikonový obal na Xiaomi Redmi telefony

Pružná ochrana na přístroje populární levné značky Redmi. K dispozici jsou jak varianty pro modely Note, tak i pro běžnou číslovanou sérii mobilů.

Cena: od 30 Kč

Silikonový obal pro Samsung mobily řad S a A

Opět příslušenství pro nejprodávanější Samsung telefony, tentokrát ale v podobě běžného silikonového obalu za pár korun. K dispozici je deset různých barev pro velké množství mobilů. Dokonce mezi nimi nechybí ani zatím nepředstavený Galaxy S21 FE.

Cena: 50 Kč

Koženkový flip obal pro Redmi a POCO telefony

Čtyři barevné varianty koženkového otevíracího obalu pro oblíbené mobily Redmi a POCO, mezi kterými nechybí zástupci řad jako Note 10 nebo populární telefon POCO X3 NFC.

Cena: od 70 Kč

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
QGEEM USB adaptér a prodlužka do auta 250 Kč
Bluetooth handsfree 255 Kč
Bezdrátový reproduktor s digitálními hodinami 235 Kč
Mini FullHD kamerka od 295 Kč
INIZEAL držák mobilu na motorku 290 Kč
UGREEN Bluetooth receiver 280 Kč
GIRIER TUYA chytrá zásuvka 270 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Na jaký obal jste u mobilu zvyklí?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)