5 tipů na dárky z Číny (EU): Třeba gimbal pro mobilní filmaře?

tipy-z-ciny-334-eu-gimbal-mys-reproduktor

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé produkty z čínských e-shopů. Ale tentokrát ne přímo z Asie, ale ze skladů, které se nacházejí v EU. Starosti s připočítáním daně u serveru AliExpress tuzemským zákazníkům nedávno odpadly, ale nám v tuto chvíli jde o jinou výhodu. Při objednání z Evropy máte větší šanci, že zboží dorazí ještě před Vánocemi. Můžete

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru, čímž z pohledu českých zákazníků v podstatě předběhl chystaný tuzemský zákon. Pod cenou zboží můžete vidět větu “Price includes VAT” neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

AXNEN H4 tříosý gimbal na mobil

Baví vašeho potomka, kamaráda nebo člena rodiny natáčení telefonem? A chtěli byste mu pomoci tuto činnost za posunout na novou úroveň? Model H4 od AXNEN se základním ovládáním nabídne cca čtyřhodinový provoz na jedno nabití a poradí si s mobily s šířkou od 65 do 82 milimetrů a jmotností do 250 gramů. Nejvýhodněji vyjde z Polska.

Cena: 1 300 Kč

AULA H510 RGB herní myš

Jasně, ne všechny počítačové periferie, které hrají barvami a vypadají jako vybavení kosmické lodi, nejsou zaručeně “herní”. Nicméně tento kousek prověřené značky AULA s celkem čtrnácti programovatelnými tlačítky a hodnotami DPI od 1 200 do 10 000 si podobné označení opravdu zaslouží. Objednávejte ze Španělska.

Cena: 930 Kč

mifa A10+ bezdrátový reproduktor

Pravidelní sledující našich tipů vědí, že tento model zde není poprvé. Nicméně jde po právu o jeden z nejoblíbenějších reproduktorů, který nejen dobře hraje, ale také vypadá cool. Občas se dá sehnat i o stovku či dvě levněji, ale jestli se vám líbí a chcete ho někomu (z Polska) naježit…

Cena: 920 Kč

EKSA E900 herní sluchátka

Dostačující kvalita zvuku, malá hmotnost, pohodlí pro několikahodinové nasazení, nadprůměrné parametry mikrofonu a taky hezký design. Co víc chtít od sluchátek ke hraní her? Případně se můžete porozhlédnout po pokročilejších modelech. Tento objednávejte ze Španělska.

Cena: 750 Kč

S-012 autíčko na dálkové ovládání

Nedá se sice napojit na mobil, ale i s běžným dálkovým ovladačem a hlavně speciálním kontrolerem na zápěstí slibuje velkou zábavu nejen pro děti. Parametry slibují 25minutovou jízdu po hodinovém nabíjení, což je hodně hezký poměr. Autíčko S-012 je ve skladu v ČR.

Cena: 790 Kč

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Zimní “dotykové” rukavice 250 Kč
Sluchátka Xiaomi Redmi Airdots 2 290 Kč
Miiiw teploměr 300 Kč
CBE chytrá zásuvka 250 Kč
Ranres lokalizační přívěsek 290 
Světlo k webkameře 275 Kč
Obal na POCO X3 mobily od 55 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Který tip vás dnes nejvíc zaujal?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)