5 tipů na zboží z Číny: Šikovné příslušenství do auta

tipy-z-ciny-339-prislusenstvi-do-auta

Vítejte u dalších tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů a konkrétně serveru AliExpress. Většinu dárků pod stromeček snad již máte vybraných a nakoupených a zbývá opět čas na nákupy “vychytávek” pro svou vlastní potřebu. V dnešním vydání hraje hlavní roli příslušenství do auta.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu “Price includes VAT” neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Palubní kamera 70mai A800S

Vlajkový a nejvybavenější model tohoto populárního výrobce. Nabídne třípalcový displej, rozlišení až 4K, pozorovací úhel 140°, velmi kvalitní noční režim, 24hodinového parkovacího hlídače nebo zabudovanou GPS a asistenční systém ADAS. Uvedená cena je za variantu se zadní kamerkou a objednávat můžete nejvýhodněji z Polska.

Cena: 3 380 Kč

Startovací powerbanka UTRAI 2000A

Jak už to v našich končinách bývá, pořádná zima dorazí až po Vánocích a Novém roce. Připravte se preventivně na to, že vás a vašeho motorového miláčka v následujících měsících nepříájemně nezaskočí “podvyživená” baterie. Tento macek funguje jako 22 000mAh (18W) powerbanka či svítilna a přitom ve špičce zvládne “nakopnout” vozidlo proudem až 2 000 ampérů (max 6litrový dieselový nebo 8litrový benzínový motor). Z Polska i Španělska bez poštovného navíc.

Cena: 2 265 Kč

Interiérový 4 000Pa vysavač Baseus

Vybírat tipy od této firmy je vlastně poměrně snadné, protože vyrábí samé užitečné věci. Tento vysavač jsme v tipech nejspíš ještě neměli a je pro něj nyní vhodná příležitost. Sání má velmi hezkou hodnotu 4 000 Pa a zařízení se přitom se svým kompaktním válcovým tělem vejde do přihrádky na nápoje.

Cena: 1 080 Kč

Držák mobilu JOYROOM

Velmi populární držák (přes 7 tisíc objednávek a hodnocení 4,9 hvězdičky), který zaujme například třemi různými variantami pro uchycení v interiéru auta. Zejména varianta s flexibilním úchytem a stabilizátorem může telefon dostat příjemně (a bezpečně) blízko ruce.

Cena: od 350 Kč

Sada parkovacích senzorů

Pokud máte starší vůz a chtěli byste sobě a případně i některým dalším řidičům trochu zpříjemnit parkování (i když někteří hrdí šoféři to berou spíš jako ukázku neschopnosti), můžete si pořídit parkovací senzory pro dodatečnou instalaci. V tomto případě jde o sadu se čtyřmi moduly a řídicí jednotkou se signalizací.

Cena: od 420 Kč

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Vention USB 3.0 2m prodlužka 200 Kč
Kindlov přisvětlovací kruh 245 Kč
UGREEN Bluetooth receiver 285 Kč
Foto “klíčovací” plátno 250 Kč
A9 Mini kamerka 250 Kč
Xiaomi Mijia Miiiw teploměr 300 Kč
Kovový řemínek pro Mi Band 6 od 230 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Jaké další příslušenství do auta byste doporučili?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)