TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Levné příslušenství pro akční kamery

tipy-z-ciny-360-AliExpress-prislusenstvi-akcni-kamery

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z obchodů na AliExpressu. Pomalu se blíží letní měsíce a s nimi i období, kdy najdou častější využití populární akční kamery. Máte jednu nebo více doma a chybí vám třeba nějaký držák, stativ, úchyt či náhradní díl? Případně hledáte inspiraci, čím zajímavým vybavení doplnit? Máme pro vás tipy na příslušenství…

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Základní sada příslušenství

Balík, který obsahuje ty nejzákladnější prvky. Občas potřeba i na doplnění vybavení, když se jednou za čas něco ztratí, zlomí a tak dále. Za uvedenou cenu je balík Basic A, ale můžete se podívat i po ostatních, které obsahují další vychytávky. Každopádně počítejte s úplně základní kvalitou.

Cena: 360 Kč

Plovací grip

Ano, jeden je součástí výše zmíněného balíku, ale v tomto případě nejde jen o obyčejný plastový váleček. Díky gumě se spolehlivěji drží, provázkový úchyt má na spodním konci a současně funguje i jako tubus pro uchování drobností.

Cena: 90 Kč

Třínohý přísavkový stativ

Pokročilá možnost připevnění kamery na dokonale hladký povrch, například sklo. V tomto případě se trojnožka prodává přímo pro účely natáčení z jedoucího auta.

Cena: 150 Kč

Vodotěsné světlo

Záběry pořízené pod vodní hladinou patří k tomu nejhezčímu, co se dá akčními kamerami zachytit. Abyste měli pro takové natáčení dostatek světla, musíte být buď v ideálním prostředí s čistou vodou, nebo budete potřebovat podobné světlo.

Cena: 630 Kč

Time lapse rotační stativ

Máte rádi zrychlené time lapse foto sekvence či videa? A víte, jak hezky vypadají, když se kamera či telefon točí v průběhu snímání kolem vlastní osy? Tento poutavý efekt vám zařídí následující rotační stativ, který není vlastně ničím jiným než kuchyňskou minutkou s patřičným závitem.

Cena: 205 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Úchyt se závitem na kolo 80 Kč
Úchyt s otočnou hlavou 95 Kč
Brašna na kameru 240 Kč
Svorka s upínáním 300 Kč
Držák na zápěstí 210 Kč
Svorky se závitem 100 Kč
Držák pod sedlo kola 125 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Který produkt vás dnes nejvíc zaujal?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)