TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: „Tech“ vychytávky za akční ceny

tipy-z-ciny-359-AliExpress-tech akcni ceny

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé produkty z obchodů na online tržišti AliExpress. Dnešní pětici bude propojovat nejen společná kategorie „tech“, ale také fakt, že jsou aktuálně zařazené do SuperDeals. Jsou tedy na nějakou dobu dostupné za akční ceny.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Dokovací stanice s bezdrátovým nabíjením

Nezbytné příslušenství pro majitele notebooků, kteří se potýkají s nedostatkem nebo úplnou absencí některých konektorů. Navíc doplněné o bezdrátovou nabíječku na horní ploše.

Cena: 1 380 Kč

Reproduktory s „očima“

Z hlediska velikosti i kvality zvuku naprosto základní dvojice stolních reproduktorů, na kterých je ale zajímavý hlavně design. Pokud máte tento LEDkový vizuální styl rádi, můžete se zkusit zakoukat do tohoto tipu. K dispozici je i Bluetooth verze.

Cena: 520 Kč

Akční kamera AXNEN A10

Svými specifikacemi jistě nikoho v dnešní době ze židle nezvedne, ale pokud se podíváme na aktuální cenu, tak by vás mohla jedna ze základních kamer značky AXNEN oslovit. Nejlevnější balíček stojí do dvou tisíc Kč.

Cena: od 1 970 Kč

RGB stojánek na sluchátka

Jestli vás zaujaly pestré LED reproduktory, máme pro vás hned další tip na podobné doplnění (pravděpodobně herního) stolu. Tento stojánek „hraje“ barvami a je rovněž spojený se zvukem. Jde totiž o držák na sluchátka s hlavovým mostem.

Cena: 550 Kč

Teleskopický tripod od ARTCISE

S touto značkou najdete na AliExpressu velké spousty příslušenství pro fotografy, tady je jen jedna z ukázek. Jedná se o trojnožkový stativ s maximální výškou 2 metry a vlastní otočnou 360° hlavou. Můžete objednat i balíček s opěrnou foto tyčí navíc.

Cena: 1 380 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Tvarovatelný držák na mobil 140 Kč
Silikonový držák mobilu na kolo 60 Kč
Hrudní držák na akční kameru 110 Kč
Organizér kabelů na stolní desku od 50 Kč
Essager nabíjecí adaptér do auta 175 Kč
Pásky na stažení kabelů 50 Kč
Univerzální magnetické držáky mobilu od 35 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Který produkt vás dnes nejvíc zaujal?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)