TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Příslušenství pro hraní na mobilu

tipy-z-ciny-410-hermi-mobil-prislusenstvi-aliexpress

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z obchodů na tržišti AliExpress. Opět budou tematické a dnešním společným jmenovatelem je mobilní hraní. Pro časté i občasné „pařany“ jsme vybrali nějaké to příslušenství.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Bluetooth gamepad

Nic nedodá mobilnímu telefonu nádech herního zařízení než pořádné hardwarové ovládání ve stylu konzolového ovladače. Tento model, do kterého se dá mobil připnout, ale jinak využívá připojení přes Bluetooth je na AliExpressu nejrpodávanější a nejlépe hodnocený ve své kategorii.

 Cena: 320 Kč

USB gamepad GameSir X2

Jestliže si chcete dopřát výše zmíněný způsob hraní, ale nechcete spoléhat jen na bezdrátový přenos, máte možnost pořídit ovladač s USB konektorem. Díky němu je jistější odezva na ovládání a telefon se dá i pohodlně nabíjet.

Cena: 1 080 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Aktivní chlazení

Hrami zatížený mobil se logicky zahřívá. Někdy víc, někdy míň. Pokud na tom váš telefon není v tomto ohledu úplně dobře, vyzkoušejte aktivní připínací ventilátor.

Cena: 120 Kč

Herní „rukavice“

Návleky na prsty umí zajistit kvalitní a stabilní tření a kontakt s displejem, takže se můžete spolehnout na to, že každý dotyk bude naprosto přesný. Nemusíte si tedy dávat takový pozor například na nedostatečnou vlhkost pokožky, případně naopak pocení. Podobné návleky můžete pořídit i samostatně, ale ve formě rukavice se nám zdají trochu praktičtější.

Cena: 35 Kč

Nabíjecí kabel se zahnutou koncovkou

Nemáte zájem o gamepad, chlazení ani další speciální vybavení, ale ke spokojenosti by vám stačilo, aby vám při hraní alespoň nezavazel nabíjecí kabel? Můžete si pořídit takový, který má zahnutou koncovku a netrčí tedy přímo z konektoru.

Cena: 135 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Připínací herní tlačítka 65 Kč
Dětská promítačka oblohy 150
LED panel s pohybovým senzorem od 60 Kč
Bezdrátové mikrofony 180 Kč
Nalepovací držák na mobil 55 Kč
Multi kabel 4v1 100 Kč
Audio jack rozdvojka 45 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Jaké další herní příslušenství k mobilu máte vyzkoušené?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)