TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Drobné příslušenství k PC v akci

tipy-z-ciny-405-pc-prislusenstvi-akce-aliexpress

Vítejte u dalších tipů na zajímavé zboží z obchodů na čínském AliExpressu. Po týdnu dál zůstaneme u slev, nyní ale nepůjde o narozeninové snížení cen, ale o trochu běžnější SuperDeals. V jejich rámci jsme pro vás tentokrát našli příslušenství k PC. Třeba si vyberete…

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

6W soundbar

Potřebujete vyřešit ozvučení u počítače a nemáte úplně prostor, rozpočet či chuť sáhnout po klasické stereo nebo 5.1 sestavě? Třeba vám bude stačit tento menší 6W soundbar, který se dá připojit pře kabel i Bluetooth, má na boku kolečko na změnu hlasitosti a na obou stranách i LED osvětlení. Navíc vypadá opravdu hezky díky látkovému povrchu.

 Cena: 630 Kč

QOOVI organizér na kabely

Jestli povrch vašeho stolu hyzdí rozvětvená kabeláž, můžete ji zkrotit pomocí těchto jednoduchých nalepovacích organizérů. Jsou dost levné i bez slevy, ale u většího množství už může jít i o ušetřené stokoruny. Na výběr je více druhů.

 

Cena: od 35 Kč

Kruhové selfie světlo pro natáčení či videohovory

Ať už máte v plánu natáčet kvalitnější vlogy, nebo jen chcete být lépe vidět při běžných videohovorech, určitě vám může být k užitku podobné světlo. Dodávaná trojnožka se dá odmontovat a přes závit je možné světlo přichytit k jiným držákům. Za uvedenou to určitě stojí za zkoušku.

Cena: 200 Kč

Polička na monitor

Možná vás to nikdy nenapadlo, ale i hodní strana monitoru může být zajímavé a praktické místo pro odložení některých věcí. Po ústupu CRT obrazovek to samozřejmě není tak snadné, ale pokud byste toho přeci jen chtěli docílit, můžete pořídit jednu z těchto univerzálních poliček.

Cena: od 85 Kč

Dekorativní dynamické LED panely

Pouštíte si rádi hudbu a ujíždíte současně na LED osvětlení? To by vás mohly zaujmout tyto panely připomínající grafický ekvalizér, které umí reagovat na hudbu. Dle využití si vyberte nejen velikost, ale vhodně také verzi s baterií či napájením přes kabel.

Cena: od 85 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Mini reproduktory s LED osvětlením 280 Kč
Přenosné LED světýlko od 110
Sada na čištění sluchátek 35 Kč
Noční světýlko do USB 65 Kč
Krytka na webkameru 13 Kč
QOOVI stahovací pásky na kabely od 17 Kč
Ambientní osvětlení za monitor od 50 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Máte tip na jiné PC příslušenství z AliExpressu?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)