TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Kryty a obaly na Xiaomi mobily

tipy-z-ciny-400-obal-pouzdro-kryt-xiaomi-aliexpress

Jsme tu s dalšími tipy za na zajímavé zboží z čínských obchodů na tržišti AliExpress. Tentokrát zkusíme udělat radost majitelům a majitelkám telefonů od Xiaomi, kteří pro svého digitálního parťáka shánějí nějaký ten obal, kryt či pouzdro. Nedávno jsme vytvořili stejné tipy i pro Samsung telefony.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Odolňák s krytem na foťák i stojánkem

Tolik toho umí a přitom je tak levný. Robustní silikonový obal, který má posuvný (a odnímatelný) kryt na foťák a také vyklápěcí stojánek na opření či lepší držení mobilu. K dispozici je hned sedm barevných variant a jsou dostupné třeba i pro řadu 12.

Cena: 80 Kč

Lesklé zrcadlo na zádech

Máte rádi, když se telefon na světle hezky blýská a budí pozornost? Pokud to ten váš ještě neumí, můžete ho navléct třeba do tohoto krytu s gradientními barevnými přechody. I zde je k dispozici celkem sedm variant.

Cena: 75 Kč

Koženkové flip pouzdro

Vyděsil vás předchozí kryt a fandíte přesně opačnému trendu – tedy decentní klasice? A ideálně i s ochranou displeje? Mrkněte na tato flipová pouzdra, která mají i místo pro platební karty či průkazy. Na výběr je pět barev.

Cena: 100 Kč

S astronautem na zádech

Tyto obaly mají nejen pořádně vyztužené rohy a okraje kolem fotoaparátů, ale ještě patří do série s hezkým kresleným astronautem na zádech. Třeba se vám zalíbí. A nebo úplně jiný motiv, kterých je na AliExpressu snad nekonečno.

Cena: 75 Kč

Koženkový elegán

Je libo koženku, ale flipové zavírání vám nevyhovuje? Mrkněte na tento kryt, který telefonu propůjčí velmi hezká záda a ochranu hran a přitom na něm celkově působí velmi elegantně. K dispozici jsou čtyři barvy a součástí je kovová placka pro magnetické připínání.

Cena: 95 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Noční světlo s pohybovým senzorem 100 Kč
Essager Bluetooth AUX adaptér 120
Silikonový držák mobilu do auta 75 Kč
Mini lampička do USB 120 Kč
Polička na monitor 100 Kč
Rozkládací držák mobilu do auta 100 Kč
6A nabíjecí kabel 3v1 100 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Doporučíte ještě jiné obaly na Xiaomi mobily?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)