5 tipů na zboží z Číny: Slevy na příslušenství Essager

tipy-z-ciny-401-essager-mobilni-prislusenstvi-slevy-sleva-aliexpress

Vítejte u dalších tipů na zajímavé zboží z obchodů na AliExpressu. Tentokrát jsou věnovány značce Essager, která slaví páté výročí na trhu a má u této příležitosti velmi pěkné slevy na své produkty. Pokud si nevyberete z hlavní pětice, můžete na další věci mrknout na stránce obchodu.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Držák na telefon s 15W bezdrátovým nabíjením

Praktická kombinace automobilového držáku na mobil do mřížky větráku a bezdrátové nabíječky. Výkon nabíjení je 15 W. Svorky držáku jsou automatické a reagují na přiblížení či zatažení mobilu, případně stisknutí tlačítka. Držák s mobilem je možné také otáčet do panorama polohy.

Cena: 480 Kč

20 000mAh 20W powerbanka

Pokud hledáte kapacitně dost „velkou“ a současně i dost výkonnou powerbanku, možná vás zaujme tato. K dispozici jsou dvě varianty s různými typy USB konektorů.

Cena: od 560 Kč

120W GaN nabíječka

Jestliže máte nedostatky i v klasickém nabíjení doma, můžete od Essageru pořídit třeba i tento extra výkonný 120W GaN adaptér. Má na sobě tři „céčka“ a jedno USB-A. Dejte si pozor, kterou vybíráte vidlici. Pravděpodobně budete chtít EU verzi.

Cena: 1 120 Kč

100W nabíjecí USB-C USB-C kabel

A u nabíjení ještě jednou zůstaneme. Pro „rychlý“ přenos energie je potřeba nejen dobrý zdroj, ale také kabel. Tento nabízí maximální nabíjecí výkon 100 W. Uvedená cena je za dvoumetrovou variantu se zinkem, ale můžete se porozhlédnout i po dalších možnostech.

Cena: 220 Kč

Gimbal s teleskopickou trojnožkou a osvětlením

A na závěr něco pro kreativce. V tomto šikovném zařízení je spojen stabilizační gimbal, teleskopická tyč, trojnožka a navíc také odnímatelné osvětlení pro selfie záběry. U světla se dá měnit jas a také teplota bílé.

Cena: 990 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
USB-C jack adaptér 75 Kč
Nožičky pod laptop 70
Magnetický držák do auta 190 Kč
Ochranná sklíčka na foťáky Galaxy S23 270 Kč
QGeeM USB-C HUB 290 Kč
Selfie přisvětlení 230 Kč
Aubess Tuya relé s měřením spotřeby 170 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Doporučíte ještě jiné obaly na Xiaomi mobily?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)