5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #81: Bezdrátová nabíječka, držák a další

tipy-z-ciny

Středa znamená jediné – pustíme se do dalšího nášupu zboží z čínských obchodů. Již v 81. díle seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů na vás čeká stylová bezdrátová nabíječka, nová sluchátka od Xiaomi nebo USB flash disk s podporou Wi-Fi.

1) Dřevěná bezdrátová nabíječka

Mezi námi se najde jistě mnoho uživatelů, kteří s oblibou používají bezdrátové nabíjení – prostě jen položí telefon do předem určeného místa a o víc se nestarají. Nabíječky povětšinou hezkého designu moc nepobraly, co zkusit náš dnešní tip? Dřevěná bezdrátová nabíječka by se klidně mohla stát ozdobou stolu. Kvůli své nižší nabíjecí rychlosti ale patří do rukou spíše méně náročným uživatelům.

Vlastnosti – bezdrátová nabíječka:

 • standard nabíjení Qi,
 • výstup: 5 V, 1 A.
bezdrátová nabíječka

Cena: 177 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 4 tipy)

2) Sportovní sluchátka Xiaomi

Je to přibližně měsíc, co jsme vás informovali o vydání nových sluchátek společnosti Xiaomi. Čínský výrobce se tentokrát zaměřil na sportovce a světu přinesl bezdrátová sluchátka přizpůsobena právě pro aktivní pohyb. Papírově vypadá novinka velmi dobře, zvláště za danou cenu. Nyní sluchátka vstupují do předprodeje, takže pokud chcete být mezi prvními, neváhejte.

Vlastnosti – sportovní sluchátka Xiaomi:

 • technologie Bluetooth 4.1,
 • výdrž na baterii až 7 hodin,
 • impedance: 32 Ohm,
 • hmotnost: 17,8 g,
 • konstrukce: IPX4.
xiaomi-mi-sports-2

Cena: 835 Kč (GearBest).

3) Stylový držák telefonu

Pokud patříte mezi fanoušky série superhrdinů od Marvela, možná vás zaujme tento stylový držák telefonu. Ten totiž vypadá, jako by váš telefon držel ve svislé poloze díky Iron Manovi, což je jedna z nejznámějších postav Marvelu. Držák je vyroben z gumy, díky povrchové úpravě ale připomíná spíše kov.

Vlastnosti – stylový držák telefonu

 • design postavičky Iron Man,
 • materiál: guma,
 • hmotnost: 210 g.
5-tipu-na-zbozi-z-cinskych-obchodu-iron-man

Cena: 244 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 4 tipy)

4) USB flash disk s podporou Wi-Fi

Mobilní telefony mají dnes desítky gigabajtů vnitřní paměti a některé modely si stále poradí s paměťovými kartami. I tak se ale může stát, že se ne všechna data do vnitřní paměti vejdou a musíme je nosit na jiných médiích. Tento zajímavý USB flash disk funguje nejen jako běžný disk, ale i jako bezdrátové úložiště díky podpoře Wi-Fi. Stačí jej pouze zapojit do napájení a bezdrátově se lze dostat k datům přímo z mobilního telefonu.

Vlastnosti – USB flash disk s podporou Wi-Fi:

 • kapacita: 16/32/64 GB,
 • standard: USB 3.0,
 • rychlost čtení: 15 MB/s (13 MB/s WiFI),
 • rychlost zápisu: 6 MB/s (2 MB/S WiFi).
5-tipu-na-zbozi-z-cinskych-obchodu-flash-disk

Cena: 570 Kč (GearBest)

5) Náhradní nabíječka k Xiaomi Mi Band 2

Už po recenzi krokoměru Xiaomi Mi Band 2 jsme věděli, že bude mít úspěch, a až klesne cena, stane se opět velmi vyhledávaným zbožím. Spousta našich čtenářů jej jistě vlastní, a přestože jej nabíjí přibližně jednou za měsíc, může se hodit náhradní nabíječka, kterou člověk může nosit stále u sebe nebo ji nechat v jiném místě výskytu než doma. Cena je opravdu sympatická.

5-tipu-na-zbozi-z-cinskych-obchodu-mi-band-copy

Cena: 23 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

zajimave zbozi z cinskych obchodu - magneticky kabel


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace přejděte prosím do webového prohlížeče.

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 86. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Líbí se vám dřevěná bezdrátová nabíječka nebo třeba stylový držák?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)