Menu

5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #78: Kovový držák, autíčko na drift a další

Je tu středa a my pokračujeme již 78. dílem našeho seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Připraveny pro vás máme tipy na kovový držák telefonu i tabletu, model auta pro driftování, bezdrátová sluchátka na sport a další. Pojďme na to.

1) Jednoduchý držák do auta

Začněme hned tipem pro motoristy – držákem do auta. Ten je určen především na palubní desku a zaujme jeho netradiční konstrukce, která je univerzální a zároveň šetrná k telefonu.

Vlastnosti – držák do auta:

 • držák do auta,
 • univerzální,
 • materiál: silikon, TPU.

5-tipu-na-cinske-zbozi-drzak

Cena: 149 Kč (GearBest)

– zaslal Jaroslav Beran (celkově 1 tip)

2) Levná bezdrátová sluchátka na sport

Jeden z našich čtenářů myslí i na ty, kteří chtějí poslouchat hudbu při sportu. Nebo s tím alespoň začít a koncept bezdrátových sluchátek na sport si nejdříve vyzkoušet. Sluchátka spolupracují s telefonem či chytrými hodinkami skrze technologii Bluetooth a nabídnou až 6hodinovou výdrž na jedno nabití. Atraktivní je pak hlavně jejich cena.

Vlastnosti – sportovní sluchátka:

 • Bluetooth 4.0,
 • výdrž až 6 hodin hovoru, 4 hodiny hudby,
 • nabíjení skrze MicroUSB.

5-tipu-na-cinske-zbozi-sluchatka

Cena: 373 Kč (GearBest).

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 2 tipy)

3) DRIFT autíčko na dálkové ovládání

Do dnešního seriálu zařadíme výjimečně i jedno zboží, které z Číny nemusí přímo pocházet. Na serveru Kickstarter se totiž objevil nový projekt DR!FT, který nás zaujal. Jedná se o neobyčejný model auta ovládaný smartphonem. Hračka je přizpůsobena nejen k běžnému jezdění, ale hlavně pak driftování. Umíte si asi představit, kolik zábavy se pod tím může skrývat. Prozatím sbírají autoři finanční prostředky, zbývá stále okolo 20 000 $, ale zároveň ještě více než 40 dní.

Vlastnosti – model auta DRIFT

 • RC model auta upravený pro drift,
 • ovládání skrze mobilní telefon.

Video z aplikace.

 

Cena: cca 3500 Kč (KickStarter)

4) Stylový kovový držák telefonu

Držáků pro telefony či tablety je na čínském trhu spousta, ale ne každý jde formou úspory peněz a spokojí se s laciným plastovým stojánkem. Pro to pro vás máme tip na kovový držák, který poslouží nejen jako pomocník, ale i stylový doplněk na stůl. Tento kovový držák je totiž vyroben z hliníku a pojme telefony i tablety.

Vlastnosti – kovový držák telefonu:

 • materiál: hliník,
 • použití pro telefon i tablet.

5-tipu-na-cinske-zbozi-drzak-na-stul

Cena: 409 Kč (GearBest)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 2 tipy)

5) Šikovné pouzdro na telefon

Telefony dnes dorůstají rozměrů, které často znemožňují jejich pohodlné nošení v kapse. Co to ale vyřešit trochu jinak – pomocí šikovného pouzdra? Toto pouzdro nabízí 3 kapsy, takže kromě telefonu až do úhlopříčky 6″ zde můžete nosit i další příslušenství.

Vlastnosti – šikovné pouzdro

 • 3 kapsy,
 • možnost telefonů až do úhlopříčky 6″,
 • karabina na pásek.

5-tipu-na-cinske-zbozi-brasna

Cena: 120 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

zajimave zbozi z cinskych obchodu - magneticky kabel


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

--->Pro hlasování je potřeba se přihlásit!<---

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace přejděte prosím do webového prohlížeče.

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 86. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Líbí se vám kovový držák telefonu nebo třeba driftovací auto?

 

Komentáře

TemporarilyAvailable81

TemporarilyAvailable8114 0

16.11.2016 8:56

Ten držák do auta jsem loni kupoval v SunnySoftu (samozřejmě za úplně jiné peníze) a je skvělý. Pokud tenhle funguje stejně, lze jej jen doporučit.

KubaCZ

Kuba Drhlík 0

16.11.2016 8:59

Zajímavý výběr Honzo, především to autíčko vypadá na možnost užít si trochu srandy za pár kaček. Jen mě v úvodu trochu zmátlo, že je čtvrtek, skoro jsem nešel do práce. SA je znovu o krok napřed :D

Petr Rolf

z aplikace
16.11.2016 9:14

Zmíněný první držák telefonu již nějakou dobu používám. Je to samozřejmě napodobenina originálu, který je krapet šetrnější k telefonu (lepší, měkčené materiály), ale zde zase vyhrává cena. Každopádně je to dobré řešení, přiložená lepící páska je 3M a drží skvěle (v mém případě na rovné ploše). Musel jsem ovšem nejdříve držák krapet rozhýbat, aby neměl takový odpor-u nového opravdu stisk aligátora:-D Pokud není zcela rovná plocha, lze jej použít i na protiskluzovou podložku (pokud samo nejezdíte rallye :-)). Jediné, s čím mám trošku problém je druhá poloha pro telefon(tzn. druhá spodní drážka) , kdy telefon málo zasedne do vrchního zářezu a tím pádem nedrží spolehlivě. Stačilo udělat vrchní zářez krapet hlubší… Tak, to byla taková mini recenze :-))

Ehec

z aplikace
16.11.2016 9:18

Díky za tipy, hlavně na držák a za komenty k němu, už ho mám objednaný z eBay za 100kč, tak snad splní očekávání :-)

Skautik

Lukáš Kymla 0

z aplikace
16.11.2016 9:42

Drzak mam origos od Spigenu a je super. pokud i tahle napodobenina bude aspon v uchytu stejne dobra… Jen asi nebude drzet na palubce s texturou a nebude jej mozne prelepovat ( ten gel co ma original zvladl i prime slunicko v zavrenem aute pres leto.

Petr Rolf

z aplikace
16.11.2016 10:38

Jj, Spigen je krapet lepší výrobek. Ale za dané peníze i ten čínský poslouží.

walliňák

16.11.2016 11:43

držáky na telefony pěkné, podpořte raději místní android fórum a objednejte si stylový držáček od nich :)

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 7

16.11.2016 13:47

Kuba Drhlík
Díky, nějak jsem se ve dnech přepočítal. Občas se v tom opravdu ztrácím. :-)

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 7

16.11.2016 16:03

Ehec
Není zač. Dejte nám pak klidně do komentářů vědět, jaký byl. :-)

Woji

woji 0

z aplikace
18.11.2016 23:07

drzak a pouzdo? nuda:(

RSS (komentáře k článku)