5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #78: Kovový držák, autíčko na drift a další

tipy z číny kovový držák

Je tu středa a my pokračujeme již 78. dílem našeho seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Připraveny pro vás máme tipy na kovový držák telefonu i tabletu, model auta pro driftování, bezdrátová sluchátka na sport a další. Pojďme na to.

1) Jednoduchý držák do auta

Začněme hned tipem pro motoristy – držákem do auta. Ten je určen především na palubní desku a zaujme jeho netradiční konstrukce, která je univerzální a zároveň šetrná k telefonu.

Vlastnosti – držák do auta:

 • držák do auta,
 • univerzální,
 • materiál: silikon, TPU.
5-tipu-na-cinske-zbozi-drzak

Cena: 149 Kč (GearBest)

– zaslal Jaroslav Beran (celkově 1 tip)

2) Levná bezdrátová sluchátka na sport

Jeden z našich čtenářů myslí i na ty, kteří chtějí poslouchat hudbu při sportu. Nebo s tím alespoň začít a koncept bezdrátových sluchátek na sport si nejdříve vyzkoušet. Sluchátka spolupracují s telefonem či chytrými hodinkami skrze technologii Bluetooth a nabídnou až 6hodinovou výdrž na jedno nabití. Atraktivní je pak hlavně jejich cena.

Vlastnosti – sportovní sluchátka:

 • Bluetooth 4.0,
 • výdrž až 6 hodin hovoru, 4 hodiny hudby,
 • nabíjení skrze MicroUSB.
5-tipu-na-cinske-zbozi-sluchatka

Cena: 373 Kč (GearBest).

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 2 tipy)

3) DRIFT autíčko na dálkové ovládání

Do dnešního seriálu zařadíme výjimečně i jedno zboží, které z Číny nemusí přímo pocházet. Na serveru Kickstarter se totiž objevil nový projekt DR!FT, který nás zaujal. Jedná se o neobyčejný model auta ovládaný smartphonem. Hračka je přizpůsobena nejen k běžnému jezdění, ale hlavně pak driftování. Umíte si asi představit, kolik zábavy se pod tím může skrývat. Prozatím sbírají autoři finanční prostředky, zbývá stále okolo 20 000 $, ale zároveň ještě více než 40 dní.

Vlastnosti – model auta DRIFT

 • RC model auta upravený pro drift,
 • ovládání skrze mobilní telefon.

DR!FT – Martin Müller about the controlling of DR!FT

DR!FT - Martin Müller about the controlling of DR!FT

Video z aplikace.

 

Cena: cca 3500 Kč (KickStarter)

4) Stylový kovový držák telefonu

Držáků pro telefony či tablety je na čínském trhu spousta, ale ne každý jde formou úspory peněz a spokojí se s laciným plastovým stojánkem. Pro to pro vás máme tip na kovový držák, který poslouží nejen jako pomocník, ale i stylový doplněk na stůl. Tento kovový držák je totiž vyroben z hliníku a pojme telefony i tablety.

Vlastnosti – kovový držák telefonu:

 • materiál: hliník,
 • použití pro telefon i tablet.
5-tipu-na-cinske-zbozi-drzak-na-stul

Cena: 409 Kč (GearBest)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 2 tipy)

5) Šikovné pouzdro na telefon

Telefony dnes dorůstají rozměrů, které často znemožňují jejich pohodlné nošení v kapse. Co to ale vyřešit trochu jinak – pomocí šikovného pouzdra? Toto pouzdro nabízí 3 kapsy, takže kromě telefonu až do úhlopříčky 6″ zde můžete nosit i další příslušenství.

Vlastnosti – šikovné pouzdro

 • 3 kapsy,
 • možnost telefonů až do úhlopříčky 6″,
 • karabina na pásek.
5-tipu-na-cinske-zbozi-brasna

Cena: 120 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

zajimave zbozi z cinskych obchodu - magneticky kabel


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace přejděte prosím do webového prohlížeče.

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 86. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Líbí se vám kovový držák telefonu nebo třeba driftovací auto?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)