5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #75: Bluetooth klávesnice, chytré hodinky a další

Bluetooth klávesnice

Středa přináší další díl oblíbeného seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. V 75. díle v pořadí se objeví šikovná Bluetooth klávesnice, levné a elegantní chytré hodinky či užitečná organizace kabeláže.

1) Nabíjecí články do USB

“Tužkovky” zná a používá nejspíše každý z nás. Existují již mnoho let i dobíjecí AA články, ke kterým je ale potřeba speciální nabíječka. V Číně se dají ovšem pořídit i AA články, které je možné nabíjet nejen ve speciálních nabíječkách, ale také díky USB konektoru i z powerbanky či počítače. Zajímavé řešení pro ty, kteří chtějí baterie s možností nabíjení kdekoliv a kdykoliv.

Vlastnosti:

 • AA články s kapacitou 1450 mAh, 2 ks,
 • USB konektor pro nabíjení z PC, powerbanky apod.
tipy-z-ciny-clanky

Cena: 263 Kč (Aliexpress).

– zaslal Tomáš Rejhon (celkově 1 tip)

2) Levné a stylové chytré hodinky

Pokud se poohlížíte po chytrých hodinkách, které ve společnosti neurazí, mají potřebné funkce a nestojí majlant, možná vás zaujmou hodinky K88H. Ty na první pohled připomínají Moto 360, jsou z nerezové oceli a nechybí ani základní funkce – krokoměr, měření spánku, měření srdečního tepu, notifikace a další. Propojit je lze s telefony s Androidem 4.4 a novějším.

Vlastnosti:

 • chytré hodinky s kovovou konstrukcí,
 • 1,2″ IPS displej, 300mAh baterie, notifikace, krokoměr, měření spánku, měření srdečního tepu a další,
 • podpora Android 4.4+ a iOS.
tipy-z-ciny-levne-hodinky

Cena: 1105 Kč (Aliexpress).

– zaslal Štěpán Krejčiřík (celkově 1 tip)

3) Bluetooth klávesnice k tabletu či telefonu

Dotykové displeje dnes v mobilních zařízeních vládnou, ale spojuje je jeden neduh – nelze na nich psát tak rychle jako na běžné klávesnici. Pokud vlastníte tablet a ocenili byste možnost rychlejšího psaní, možná se vám bude hodit Bluetooth klávesnice. Tento model má kromě nízké ceny navíc také touchpad, který se může nejen v případě tabletů hodit.

Vlastnosti:

 • Bluetooth klávesnice,
 • touchpad,
 • Bluetooth 3.0.
tipy-z-ciny-bluetooth-klavesnice

Cena: 310 Kč (GearBest).

4) Powerbanka a nabíječka článků 18650

Podobnou nabíječku a powerbanku jsme tu již jednou měli, jednalo se ale o typ pro běžné AA články. Tato powerbanka a nabíječka v jednom ale obslouží dva články typu 18650. Po vložení článků může sloužit jako jejich nabíječka nebo se přepnout do režimu powerbanky, kdy nám umožní naopak nabít další zařízení. Třeba mobilní telefon.

Vlastnosti:

 • nabíječka a powerbanka v jednom,
 • kompatibilní se dvěma články 18650,
 • displej s informacemi.
tipy-z-ciny-nabijecka-a-powerbanka

Cena: 316 Kč (GearBest).

5) Automatický navíječ kabelu

Stále nežijeme v době, kde by bezdrátová řešení převládala. Kabely máme hlavně u sluchátek a nabíječek, se kterými pracujeme denně. Poslední tip představuje šikovné řešení, které vám s organizací a přenášením kabelů pomůže. Tento jednoduchý navíječ kabelu automaticky navine kabel do svých útrob, díky čemuž se nezamotá a je vždy po ruce. Stačí jen kabel zaháknout v půlce a zatáhnout.

Vlastnosti:

 • navíječ kabelu.
tipy-z-ciny-navijec

Cena: 93 Kč (GearBest).

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

zajimave zbozi z cinskych obchodu - magneticky kabel


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace přejděte prosím do webového prohlížeče.

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 76. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Bluetooth klávesnice nebo třeba powerbanka?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)