5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #77: Virtuální realita Xiaomi a další

Virtuální realita Xiaomi

V tomto týdnu jsme vám sice přinesli vánoční speciál tipů z Číny, což ale neznamená, že bychom nepokračovali i ve “standardním” seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z Číny. Dnes pro vás máme tipy, jako virtuální realita Xiaomi, zesilovač Wi-Fi signálu a další.

1) Vybavené Android PC

Ne každý má doma chytrou televizi a zároveň připojený počítač k velkému monitoru, aby jej mohl používat ke konzumaci multimediálního obsahu. Chcete svou televizi proměnit v chytrou, ale zároveň neutratit moc peněz? Vybízí se Android PC, tedy malá krabička s výkonným hardwarem a Androidem uvnitř, která přehraje téměř všechna videa a umožní vám i surfovat na internetu nebo hrát hry. Tento vybavený počítač zaujme výkonným hardwarem i zbytkem výbavy a rovněž netradičním designem.

Vlastnosti – Android PC:

 • CPU: Amlogic S912.
 • GPU: ARM Mali-T820MP3.
 • RAM: 2 GB.
 • Paměť: 16 GB.
 • Konektivita: Wi-Fi (2,4 i 5 GHz), Bluetooth 4.0, HDMI.
5-tipu-na-zbozi-z-cinskych-obchodu-android-pc

Cena: 1694 Kč (GearBest)

2) Univerzální držák do auta

Jeden z našich čtenářů se pochlubil držákem do auta, který sám používá a je s ním spokojen. Ten je možné použít nejen na palubní desku, ale samozřejmě i na sklo. Díky delšímu “krku” můžete navíc telefon nastavit přesně do míst, kam potřebujete.

5-tipu-na-zbozi-z-cinskych-obchodu-drzak-do-auta

Cena: 75 Kč (eBay).

– zaslal Martin Tušek (celkově 1 tip)

3) Virtuální realita Xiaomi

O virtuální realitě mluvíme již několik let a na čínském trhu jsou k dispozici desítky headsetů – dražších i těch nejlevnějších doslova z papíru. Svou trochou do mlýna přispěla i známá společnost Xiaomi, která přináší kvalitní headset navíc za velmi atraktivní cenu. Headsetu jsme se věnovali například v recenzi Xiaomi Redmi Note 4.

Vlastnosti – virtuální realita Xiaomi:

 • Určeno pro smartphony s displejem 4,7-5,7″.
 • Popruhy přes hlavu.
 • Ovládací tlačítko.
xiaomi-mi-vr-play-konstrukce-10

Cena: 299 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 1 tip)

4) Zesilovač Wi-Fi signálu do USB

Jeden z našich čtenářů si vychvaluje zesilovač Wi-Fi signálu do USB, který sám používá. Díky připojení do USB je navíc zařízení mobilní a může být napájeno třeba z powerbanky, což se rozhodně může hodit.

Vlastnosti – zesilovač Wi-Fi signálu:

 • Rychlost přenosu: až 300 Mbps.
 • Připojení do USB.
5-tipu-na-zbozi-z-cinskych-obchodu-wifi-zesilovac-signalu

Cena: 329 Kč (GearBest)

– zaslal Kovacs Miroslav (celkově 1 tip)

5) USB-C OTG redukce

Konektor USB-C se sice nešíří zdaleka tak rychle, jak bychom si možná přáli, ale spousta z vás již jistě telefon s tímto konektorem má. Hodit by se vám mohla OTG redukce, díky které lze k telefonu připojit i další periferie – myš, klávesnici, USB flash disk apod.

Vlastnosti – USB-C OTG

 • OTG redukce.
 • Délka kabelu: 16,5 cm.
 • Materiál: hliník.
5-tipu-na-zbozi-z-cinskych-obchodu-usb-c-otg-redukce

Cena: 47 Kč (GearBest)

zaslal Jozef Doliňák (celkově 1 tip)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

zajimave zbozi z cinskych obchodu - magneticky kabel


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace přejděte prosím do webového prohlížeče.

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 86. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Líbí se vám virtuální realita Xiaomi nebo třeba Android PC?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)