Xiaomi Mi Sports Bluetooth: bezdrátová sluchátka se skvělou cenou představena

xiami-mi-sports

Společnost Xiaomi má na svém kontě celou řadu úspěšných produktů, mezi které se zdaleka neřadí jen mobilní telefony. Velmi dobře si vede také v oblasti cenově dostupných sluchátek. Čínský výrobce totiž i v tomto odvětví dokázal nabídnou za málo peněz hodně muziky, a to doslova. Vedle velkých náhlavních sluchátek však Xiaomi nemělo v nabídce žádná bezdrátová sluchátka, což se však nyní mění s příchodem sportovních špuntů Xiaomi Mi Sports Bluetooth. Dokáže Xiaomi zaskočit zavedené výrobce i v tomto odvětví?

Další bestseller?

Sluchátka Xiaomi Mi Sports Bluetooth se, jak již název napovídá, s telefonem spojí prostřednictvím Bluetooth, a to konkrétně ve verzi 4.1. Výrobce nezmiňuje, zda sluchátka podporují protokol Apt-X, který je pro kvalitní bezdrátový poslech hudby důležitý. Jednou ze zajímavostí je pak možnost spojit se hned se dvěma zařízeními a libovolně mezi nimi přepínat. Díky přítomnosti mikrofonu pak se sluchátky můžete vyřídit i telefonát. Použitá baterie má kapacitu 110 mAh a dle výrobce stačí na 7 hodin hovoru či 280 hodin v pohotovostním režimu.

xiaomi mi sports bluetooth

Hmotnost Xiaomi Mi Sports Bluetooth je 17,8 gramů. Aby vám sluchátka při sportu nevypadla z uší zajišťuje klip zaháknutelný za ucho. Aby vám sluchátka co nejlépe sedla, výrobce k nim dodá sadu 5 párů špuntů. Chybět pak nesmí ani ochrana proti potu a stříkající vodě, kterou garantuje splnění standardu IPX4.

xiaomi-mi-sports-bluetooth-headset-9

Xiaomi Mi Sports Bluetooth se na domácím trhu prodávají v bílé a černé barevné variantě. Tamní zákazníci za ně pak zaplatí v přepočtu přibližně 540 Kč bez DPH (149 juanů). Vzhledem k tomu, že se jedná o naprostou novinku, u nás sluchátka zatím nekoupíte. Lze ale předpokládat, že se na náš trh dostanou prostřednictvím různých dovozců mezi které patří například Beryko.

Xiaomi Mi Sports Bluetooth

Xiaomi Mi Sports Bluetooth

  • Rozměry -
  • Hmotnost 17,8 g
  • Konektivita Bluetooth 4.1, A2DP
  • Baterie 110 mAh
  • Zvýšená ochrana IPX4
  • Ostatní Mikrofon

Zaujala vás sluchátka Xiaomi Mi Sports Bluetooth?

Zdroj: AndroidAuthority.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)