TOPlist

Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: koloběžka, levný kartáček nebo vyhřívaná vesta

tipy na xiaomi produkty kartáček koloběžka vesta

Je tu další díl našeho seriálu Tipy na zajímavé Xiaomi produkty, ve kterém se podíváme na několik levných vychytávek, ale i elektrickou koloběžku. Pokud přemýšlíte o sonickém kartáčku, máme pro vás tip na levnou vstupní bránu do tohoto světa. V tomto období vás ale může zaujmout také vyhřívaná vesta, která se umí zahřát až na 55 stupňů Celsia.

Xiaomi Mijia M365 Electric Scooter

Xiaomi Mijia M365 Electric Scooter se u nás v Evropě prodává pod názvem Xiaomi Mi Electric Scooter 2. Jedná se sice o produkt z roku 2017, ovšem právě v něm vyhrála koloběžka spoustu cen a dokonce se umístila vešla do prvních 100 nejlepších produktů v prestižní anketě Good Design Award. Chlubí se dojezdem až 30 kilometrů, duálním brzdovým systémem nebo snadným složením.

Xiaomi Mijia Scooter M365 Electric Scooter Review & Unboxing (English)

Xiaomi Mijia Scooter M365 Electric Scooter Review & Unboxing (English)

Cena: 8 100 Kč

Xiaomi Professional Knife Sharpener

Xiaomi Professional Knife Sharpener je (jak může z názvu vyplynout) brousek a ostřič nožů, který je tvořen z nerezové oceli. Výrobek slibuje, že vás z broušení nebudou bolet díky kulatému tvaru ruce. Nachází se zde hned čtyři drážky (wolframová ocel, diamantové drážky, keramické drážky, drážky na nůžky), takže nebudete mít problém nabrousit/naostřit v podstatě cokoliv.

Xiaomi Multi 4 in 1 Professional Knife Sharpener.

Xiaomi Multi 4 in 1 Professional Knife Sharpener.

Cena: 200 Kč

Xiaomi Mosquito Killer

Xiaomi Mosquito Killer je vhodný pro všechny, kteří nemají v lásce jakýkoliv hmyz. Vhodný může být nejen na chatu, ale i do vašich domovů a slibuje, že si poradí s komáry, brouky, pavouky, mravenci nebo dokonce myši.

Cena: 200 Kč

Xiaomi Mijia Sonic Electric Toothbrush

Xiaomi Mijia Sonic Electric Toothbrush je sonický elektrický kartáček, který je navíc velmi levný. Pokud tedy přemýšlíte o tom, že přesedláte z tradičních kartáčků, může být právě tento zajímavou vstupní bránou. Není sice chytrý, ale můžete si přímo na něm zvolit hned z několika režimů (cleaning, soft, massage, whitening, nursing..). Pokud byste měli zájem o něco lepšího, můžeme doporučit Oclean Pro X, který jsme pro vás mimochodem recenzovali.

Cena: 200 Kč

Xiaomi Electric Heated Vest

Chodíte-li často v zimě nebo máte rádi lyžování, můžete zapřemýšlet o koupi Xiaomi Electric Heated Vest, která je napájená přes powerbanku. Má celkem tři stupně, přičemž ten nejnižší začíná na 30-35 stupních Celsia. Střední stupeň pak dosahuje na 40-45 stupňů Celsia a pokud by vám byla opravdu zima, můžete si zapnout ten nejvyšší, kdy se vesta rozpálí až na 55 stupňů Celsia.

Cheap HEATED VEST Review ( Funny and honest test of this 30 dollar bodywarmer )

Cheap HEATED VEST Review ( Funny and honest test of this 30 dollar bodywarmer )

Cena: 880 Kč

Nevybrali jste si žádný produkt? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)