Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: fén, chytrý pohybový senzor i pánské boxerky

xiaomi produkty tipy

Máme tu další díl našeho seriálu Tipy na zajímavé Xiaomi produkty, ve kterém se podíváme na levný fén, zajímavý pohybový senzor pracující na Zigbee technologii nebo velice levnou pomůcku, která vám zajistí neotlučené zdi. Pokud se vám ani jeden z produktů nezamlouvá, co takhle grafenové pánské antibakteriální boxerky?

Xiaomi Mijia Original Anion Hair Dryer

Pokud hledáte nějaký dostupný fén, můžete zvážit nákup Xiaomi Mijia Original Anion Hair Dryer, který se může pochlubit výkonem až 1600 W. Můžete si na něm samozřejmě nastavit teplotu i rychlost a o bezpečnost se stará dvojitá ochrana proti přehřátí.

XIAOMI MIJIA WATER ION HAIR DRYER PRODUCT REVIEW (Unboxing & Usage) – Philippines

XIAOMI MIJIA WATER ION HAIR DRYER PRODUCT REVIEW (Unboxing & Usage) - Philippines

Cena: 520 Kč

Mijia Xiaomi Silicone Crash Pad

Mijia Xiaomi Silicone Crash Pad je velice užitečná a také levná pomůcka, která zabrání otlučením zdí vašeho domova od nejrůznějších věcí jako jsou dveře nebo nábytek. Zejména pokud máte děti, které mají tendenci se vším možným bouchat se taková věc velice hodí. Sami jsme si jich pár objednali.

Xiaomi Mijia Silicone Crash Pad

Xiaomi Mijia Silicone Crash Pad

Cena: 20 Kč

Aqara Motion Smart Sensor

Aqara Motion Smart Sensor je (jak už samotný název napovídá) pohybový senzor, který funguje na bázi technologie Zigbee a samozřejmě může fungovat s ostatními Xiaomi produkty. Pro jeho plné využití však budete potřebovat také Zigbee bránu. Před nějakým časem jsme pro vás testovali kameru Xiaomi Aqara G2H, která právě jako brána funguje, takže můžete zapřemýšlet o koupi těchto dvou produktů a zabezpečit si levně váš prostor.

Aqara Motion Sensor – Best HomeKit Motion Sensor

Aqara Motion Sensor - Best HomeKit Motion Sensor

Cena: 380 Kč

Xiaomi Mijia Graphene Men Boxer Shorts

Xiaomi Mijia Graphene Men Boxer Shorts jsou pánské boxerky, které jsou navíc antibakteriální a k dispozici jsou hned v několika různých velikostech.

Xiaomi Mijia Graphene Men Underwear Panty

Xiaomi Mijia Graphene Men Underwear Panty

Cena: 280 Kč

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)