TOPlist

Pařba na víkend – tipy na Android hry 240: Star Wars, zombies a skvělá adventura

android hry hlavni

Dnešní Pařba je nabitá pořádnými peckami jako například akční řežba Zombie Frontier 3. Nechybí ani nová hra ze světa Hvězdných válek – Star Wars: Galaxy of Heroes. Pokud máte rádi adventury, jednu velmi kvalitní – Lost Echo – vám bezesporu doporučujeme vyzkoušet. Dalším herním titulem je tahová strategie s propracovaným příběhem – Thirty Days And Seven Seas. Na závěr se vžijete do role posledního přeživšího vikinga ve hře The Last Vikings. To vše v dnešním díle seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry 240.

Zombie Frontier 3

Už delší dobu jsme zde neměli nějakou tu bezhlavou zombie řežbu. Hru Zombie Frontior 3 lze mezi takové jednoznačně zařadit. Cílem hry je likvidace přicházejících nemrtvých, kteří si vás v každém levelu chtějí naservírovat k večeři. Hra nabídne velmi propracované grafické zpracování a opravdu snadné ovládání. Hráč se nemusí starat o pohyb, ale pouze střelbu. V některých kolech budete dokonce kooperovat s jednotkami umělé inteligence. Občas se také setkáte s misí, kde musíte někoho zachránit. Jelikož se jedná o free-to-play titul, očekávejte spoustu miktrotransakcí, především pak pro vylepšování zbraní. Pokud tento klasický systém překousnete, existuje dost velká pravděpodobnost, že se při hraní budete bavit.

Zombie Frontier 3: Sniper FPS
Zombie Frontier 3: Sniper FPS

Star Wars: Galaxy of Heroes

Nový díl Hvězdných válek se nezadržitelně blíží. Internet nás prakticky každý den spamuje nejrůznějšími teasery, prvními pohledy z natáčení či rozhovory s herci nových Star Wars. Společnost EA se této očekávané události chytla, a proto přináší hru Star Wars: Galaxy of Heroes. Hra samotná staví na pevných základech RPG titulů, díky nimž se nám dostane možnosti vylepšovat svou postavu. Ta zároveň slouží jako sběratelský kousek, neboť jich zde najdeme více než 60. Samotné souboje potom probíhají klasickou formou, a to mezi světlou a temnou stranou síly. Jestliže patříte mezi fanoušky světa hvězdných válek, neměl by vás tento titul minout. V obchodě Google Play je dostupný zdarma, což bohužel znamená přítomnost značného množství mikrotransakcí.

Glory of Pharaohs
Glory of Pharaohs

Lost Echo

Máte rádi adventury? Pak vás nesmí minout titul Lost Echo, který se teprve nedávno objevil v obchodě Google Play. Tato futuristická adventura zaujme nejen svým propracovaným grafickým zpracováním, ale samozřejmě také příběhem. Ten spočívá v hledání vaší zmizelé přítelkyně, která se za velmi záhadných okolností „vypařila“ z povrchu zemského. Cesta za její záchranou bude lemována nejrůznějšími hádankami. Ty se odehrávají v opravdu zajímavých lokacích, jež vás téměř okamžitě vtáhnou do děje. Hra dále zaujme povedeným soundtrackem a dvěma herními módy, které se odlišují podle toho, jak moc velké zkušenosti s hraním adventur ve skutečnosti máte. Vybraný mód poté váš herní zážitek buďto ponechá realistickým, nebo jej upraví tak, aby pro vás bylo hraní o něco snazší.

Lost Echo
Lost Echo

Thirty Days and Seven Seas

Většina Android her společnosti Cartoon Network si doposud od uživatelů odnesla velmi kladná hodnocení. Jinak tomu není ani u novinky Thirty Days and Seven Seas, která je rovněž inspirována jedním ze seriálů vysílaných na této zahraniční televizní stanici. V této hře se zhostíte role všech známých postaviček seriálu, včetně hlavního hrdiny Clarence. Vydáte se na dobrodružství, které vás zavede do několika exotických krajin. Čeká na vás spousta soubojů s protivníky, přičemž využíváte unikátních schopností všech vašich hrdinů. Jelikož je jedná o tahovou strategii, je nutné pečlivě zvažovat každý váš další krok.

Thirty Days & Seven Seas
Thirty Days & Seven Seas

The Last Vikings

Na závěr zde máme jednu „Vikingskou“ hru s retro grafickým zpracováním. Ve hře The Last Viking se s posledním přeživším Vikingem (Erikem) vydáte na širé moře, kde budete hledat nové civilizace, verbovat válečníky a rozšiřovat vaši komunitu. Hra disponuje velmi jednoduchými, ale za to zábavnými (a návykovými) mechanismy, díky kterým se od ní nebudete moct odtrhnout. Velkou roli při nájezdech vůči protivníkům hraje úroveň vylepšení vaší lodi. Obsazováním okolních vesnic získáváte nejen zlato a další odměny, ale také nové jednotky, které vám poté v dalších bojích zajistí asistenci.

The Last Vikings
The Last Vikings

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)