Menu

Pařba na víkend – tipy na Android hry 230 – Nuly, TD a temnota

order and chaos 2 android hry hlavni

Jaké Android hry si dnes představíme? Jako první to bude akční plošinovka Sacred Stones. Následovat bude skvělá logická hra Zeroes, která pochází od českého vývojáře. Třetím tipem na víkend je povedená TD hra zahrnující prvky real-time strategie – DefCom TD. V předposlední hře budete utíkat před nemrtvými v Dim Light a na závěr se vžijete do kouzelného světa komplexního MMORPG – Order And Chaos 2.

Sacred Stones

Sacred Stones je akční plošinovka, ve které ovládáte malého panáčka vystřelujícího sněhové koule. Těmi musí zneškodnit všechny příšery, jež se se mu postaví do cesty. Každý z vašich protivníků disponuje unikátními schopnostmi. Někteří vystřelují ledové ostny či ohnivé koule, jiní zase využívají své mrštnosti k tomu, aby vás zasáhli. Jelikož v soubojích máte pouze 1 život, sebemenší střetnutí s protivníkem pro vás znamená opakování daného kola. Hra je v těchto ohledech velmi náročná, a pokud nemáte pevné nervy, je možné, že se u ní především rozčílíte nežli zabavíte.

The app was not found in the store. :-(

Zeroes

Zeroes je výborná logická záležitost od českého vývojáře. Cílem hry je umístit bloky s čísly do číselných řad (vertikálních a horizontálních), a to takovým způsobem, aby každá hodnota vykazovala nulu. Kromě základních matematických operací s plusem a mínusem se postupně setkáte s bloky obsahujícími násobení a dělení. Právě potom teprve začíná ta opravdová legrace. Pokud máte rádi logické hry, Zeroes by ve vašem telefonu rozhodně neměla chybět. Hra vám postupně naservíruje 60 levelů. Dokážete je úspěšně vyřešit?

Zeroes - Logická Hra
Zeroes - Logická Hra
Vývojář: Petr Marek
Cena: Zdarma

DefCom TD

V dnešním díle seriálu Pařba na víkend nechybí nedávno vydaná TD hra DefCom TD. Ta kombinuje prvky nejen žánru TD, ale také real-time strategie. Úkolem ve hře bude chránit vaši základnu prostřednictvím budování obranných mechanismů. K dispozici budete mít klasické věže, kanóny a raketomety. Každá z věží může být několikrát upgradována, což zvyšuje vaše šance na přežití. Při budování vaší základny nesmíte zapomínat na stavění ropných věží, které zvyšují vaše příjmy. Myslet musíte i na vozidlo doplňující munici. Protivníci (vojáci, tanky, helikoptéry, bombardéry apod.) přicházejí ze všech stran. Vaše věže tedy musíte umisťovat s rozvahou.

DefCom TD
DefCom TD
Vývojář: Game Dev Team
Cena: 30,99 Kč

Dim Light

Předposlední hrou dnešní Pařby je hororová adventura Dim Light. Hlavní hrdina se v ní snaží zachránit svůj život před hordami nemrtvých. Na obrazovce vidíte pouze vaše stopy a světlo z baterky. Při procházení temných místností lze baterkou otáčet v rámci 360 stupňů. Kolem spících nemrtvých lze pomalým krokem procházet. Jakmile jste ovšem spatřeni a nějaký ten „zombík“ se na vás pověsí, dvojitým kliknutím na displej začnete sprintovat. Pokud se do takovéto situace dostanete, nesmíte se nechat obklíčit. Když se k vám zombies dostanou opravdu blízko, sežerou vás zaživa!

Dim Light
Dim Light
Vývojář: SanBae
Cena: 19,99 Kč

Order And Chaos 2

Jedné z nejlepších MMORPG pro mobilní telefony se dostalo druhého dílu. Opět na vás čeká otevřený svět s výborným grafickým zpracováním. Co se týče jednotlivých postav, lze si vybrat z několika ras a povolání. Nechybí upgrady zbraní, crafting a spojování předmětů prostřednictvím fúze. Pravděpodobně největší zábavu si užijete při plnění questů, v PvP soubojích a při válečných taženích proti bossům. V rámci interakce s ostatními hráči lze velmi jednoduše obchodovat a měnit předměty. Také je můžete snadno vyzvat k souboji či ke spolupráci při průchodu dungeony. Order and Chaos 2 je velmi komplexní hra, která by žádného fanouška MMO titulů neměla minout.

Order & Chaos 2: 3D MMO RPG
Order & Chaos 2: 3D MMO RPG
Vývojář: Gameloft
Cena: Zdarma+

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Pařba na víkend – tipy na Android hry (video)

Komentáře

Jitrnice

Jitrnice

25.9.2015 7:49

Nevíte někdo jak to je s fifou16 ? Na ea psali ze ma vyjít 22. a na gp to nemůžu prostě najít :/ A když to hledám přes počítač na google play tak to v pohodě najdu.. Mam P8 Lite :/a

Tom

Tom

25.9.2015 8:11

Fifa 16 uz vysla, u tebe se neukazuje, protoze bude problem s podporou Soc od Huawei (Kirin), takze asi neni kompatibilni. Na Xperii Z Ultra zadny problem, slape krasne.

Honza

Honza

25.9.2015 8:30

FIFU 16 taky nepodporuje můj telefon. Stáhl jsem si ale z internetu instalačku apk a obb data a po instalaci normálně hraji. Má to sice menší lagy ale je to v pohodě hratelný.

Benes

Benes

25.9.2015 9:18

Fifa 16 uz vysla ale taky ju mam nekompatibilni lenovo a536 @a lenovo tab3000

Trip

Trip

z aplikace
25.9.2015 9:58

Tak akorát ten Zeroes vypadá lákavě.

Lukáš Vála

Lukáš Vála

25.9.2015 17:06

Mě spíš zákona kdy bude dostupný to need for speed no limits

myzrael

myzrael

4.11.2015 11:06

Zdravím. Prosím kam zmizela hra Sacred stones? ke stažení už není…

RSS (komentáře k článku)