Pařba na víkend – tipy na Android hry 229 – Nibbleři, Star Wars a roboti

pařba android hry hlavni

Jaké Android hry si v dnešním díle představíme? Jako první to bude novinka společnosti Rovio – Nibblers. Následuje další Star Wars hra pro Android – Star Wars Uprising. Třetím tipem na víkend je výborná arkáda David. Předposlední hra Skillshot představuje nenáročnou návykovku pro každého a na závěr si pořádně zastřílíme ve 3D válečné zóně robotů ve hře Walking War Robots. To vše v dnešním díle seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry 229.

Nibblers

Společnost Rovio, která se proslavila především známou sérií Angry Birds, vydává další povedenou hru. Nibblers využívají osvědčený koncept představený v takových titulech, jako Candy Crush Saga nebo Farm Heroes Saga. Dočkáme se tedy více než 200 levelů, jejichž obtížnost bude stále narůstat. Naším cílem bude skládat ovoce dle barev. Za plnění tohoto úkolu se dočkáme bodového ohodnocení a určitý počet nasbíraných bodů nás posune dále. Jestliže patříte mezi fanoušky her využívajících tento koncept, neměla by vás novinka v podobě Nibblers minout. Hra je v obchodě Google Play dostupná zdarma, musíme tedy překousnout přítomnost mikrotransakcí.

Star Wars Uprising

Do Obchodu Play nově dorazil další herní titul zasazený do velmi populárního světa Hvězdných Válek. Novinka pocházející od studia Kabam nese jméno Star Wars: Uprising a podobně jako většina nových titulů s touto slavnou licencí využívá Free to Play model financování. Dějová linka Star Wars: Uprising je zasazena do období mezi událostmi z epizody VI – Return of the Jedi a nadcházejícího filmu The Force Awekens. Stejně jako v každé správné RPG hře si i zde budete moci vytvořit hlavního hrdinu dle vlastních představ, přičemž vybrat si budete moci z široké nabídky ras, vzhledů, speciálních schopností a dalších úprav. K dispozici bude také vybavení inspirované klasickými postavami, jako Han Solo či Boba Fett. K dispozici bude také multiplayer včetně kooperačního režimu, ve kterém se můžete spojit s přáteli a bojovat proti impériu.

Star Wars™: Uprising
Star Wars™: Uprising

David.

Populární hra David. již zaznamenala přes 120 000 stažení napříč všem platformám. Jedná se o velmi zajímavou a netradiční arkádovku, ve které budete s malým čtverečkem – Davidem, bojovat proti nepřátelským útvarům měnících svoji podobu. Cílem každého levelu je roztříštit nepřátelské útvary a neztratit přitom všechny vaše životy. Na protivníky můžete delším stisknutím displeje vystřelit. Hra využívá fyziku, proto se například nesmíte nechat přimáčknout ke zdi, což by mělo za následek vaši rychlou smrt. Tato velmi originální hra ve vašem telefonu nesmí chybět.

Skillshot

Hledáte Android hru, která je graficky nenáročná a přitom zatraceně návyková? Pak vyzkoušejte Skillshot! Ťukáním na displej budete odrážet pingpongový míček do zahnutého stolu. Směřování vašich odpalů bude záviset na místě ťuknutí. K odpalování je pro vás přichystán jakýsi průhledný obdélník, jehož prostřednictvím vaše údery směrujete. Cílem hry je nahrát co nejvyšší skóre. Po několika úspěšných odpalech se stůl začne postupně zmenšovat a není tak jednoduché jej trefit. Pokud míček spadne mimo hrací stůl, prohráváte.

b9c9ef0a09ad333f4f75f44a3b6a3d10?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Walking War Robots

Závěrem zde máme hru s vynikajícím grafickým zpracováním. Ve Walking War Robots zažijete 3D bitvy vyzbrojených mechů, a to i s ostatními hráči. Vybrat si můžete z devatenácti odlišných zbraní a třinácti robotů. Jednoduché a intuitivní ovládání si osvojí prakticky každý. Jednotlivé bitvy jsou situovány na větších prostranstvích v počtu 6 vs 6. Úspěšnost v boji závisí nejen na vás, ale i vašich spoluhráčích. Pokud se vám tedy podaří správným způsobem kooperovat, bude se vám jednak více dařit, ale také pocítíte lepší herní zážitek.

War Robots Multiplayer Battles
War Robots Multiplayer Battles

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Pařba na víkend – tipy na Android hry (video)

Pařba na víkend – tipy na Android hry 229

Pařba na víkend - tipy na Android hry 229

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)