Pařba na víkend – tipy na Android hry 226: zombies, noční můry a Lara Croft

android hry hlavni

Jaké Android hry si dnes představíme? Jako první to bude zombie střílečka Z.O.N.A Project X. Následovat bude hororová adventura Neverending Nightmares. Třetím tipem na víkend je hudební gameska Beatbuddy: Tale of Guardians. V předposlední hře budete řešit logické hádanky s Larou Croft a na závěr se odreagujete u jednoduché oddechovky Bulletboy. To vše v dnešním díle seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry 225.

Z.O.N.A Project X

Nukleární válka imaginární budoucnosti za sebou zanechala chaos, strach a hrstku přeživších, kteří se každým dnem snaží odrážet útoky zmutovaných lidí a dalších příšer. V této 3D akční survival hře si především pořádně zastřílíte. Nechybí však příběhová linie, která postupně objasňuje příčiny vzniklé katastrofy. Hra nabídne vcelku slušné grafické zpracování, relativně otevřený svět a deprimující atmosféru, která vás vtáhne do děje. Autoři hry v jejím popisku v Google Play uvádí, že se stále jedná o verzi ve fázi vývoje. I přesto si však zaslouží pozornost.

Z.O.N.A Project X
Z.O.N.A Project X

Neverending Nightmares

Hororová adventura Neverending Nightmare debutovala na Androidu teprve nedávno, a to v rámci nejnovějšího balíčku her Humble Bundle. Ve hře se zhostíte role chlapíka, kterému není co závidět – každou noc totiž zažívá šílené noční můry, z nichž se nemůže probudit. Když už se náhodou zdá, že se hlavní hrdina opravdu probudil, po chvíli opět zjistí, že tomu tak ve skutečnosti není. Hra nabízí vynikající atmosféru provázanou spoustou “lekacích” momentů, při kterých se vám budou vlasy ježit hrůzou. Za zmínku také stojí povedené grafické zpracování, velmi plynulé a líbivé animace a jednoduché ovládání.

Beatbuddy: Tale of Guardians

Beat je další hra, která rovněž vyšla v nejnovějším balíčku Humble Bundle. Jedná se o postřehovou a zároveň logickou hru, ve které s hlavním hrdinou, jakýmsi zhmotněným tónem, prolétáváte abstraktním prostředím a snažíte se přicházet na to, jak otvírat brány, vyhýbat se ostnům mořských ježků a dalším překážkám. U většiny hádanek uplatíte vaše logické uvažování a intuici. Hra nabídne povedený soundtrack, a proto je vhodné ji hrát se sluchátky.

Lara Croft Go

Pokud se alespoň lehce orientujete v herní Android scéně, jistě vám neunikla skvělá logická hra Hitman Go, kterou ztvárnila známá společnost Square Enix. Herní titul Lara Croft Go je založen na obdobném principu jako zmiňovaný Hitman, je ovšem více akční a navíc graficky propracovanější. Novinka je rovněž postavena na systému tahů, které je nutné si předem pečlivě rozmyslet. Základním kamenem hry je totiž opět logické uvažování. Je velmi pravděpodobné, že i Lara Croft Go bude minimálně tak úspěšná, jako Hitman Go.

Lara Croft GO
Lara Croft GO

Bulletboy

Bulletguy je jednoduchá gameska, ve které vystřelujete mladého klučinu napříč jednotlivým kanónům. Hra se ovládá převážně pouhým ťukáním do displeje čímž klučinu odpálíte vstříc následujícímu kanónu. Velký důraz je kladen na správné načasování, protože většina kanónů se neustále pohybuje. Jedná se o free-to-play titul, a proto v něm nalezneme spoustu mikrotransakcí, které vám hraní značně usnadní. Třeba s takovou důraznější penetrací dokážete provrtat překážky a dostat se tak k dalším kanónům. Díky jednoduchému ovládání a návykové hratelnosti si hru bezesporu oblíbíte.

Bullet Boy
Bullet Boy

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Pařba na víkend – tipy na Android hry 226 (video)

Pařba na víkend – tipy na Android hry 225: zombies, noční můry a Lara Croft

Pařba na víkend – tipy na Android hry 225: zombies, noční můry a Lara Croft

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)