Pařba na víkend – tipy na Android hry 224: beznaděj, mamutí bitvy a hrdinové

heroes and castles 2 android hry hlavni

Jaké Android hry to budou dnes? Jako první si představíme Hopeless: Space Shooting, v němž budete odrážet útoky nenasytných potvor. Následuje jednoduchá a velmi zábavná gameska – Battle Golf, ve které s využitím golfových schopností likvidujete přerostlé velryby a chobotnice. V třetí hře Pocket Heroes se vydáte na dobrodružství s roztomilými hrdiny, v předposledním titulu se pak zúčastníte mamutích bitev. Na závěr si představíme propracované akční RPG Heroes and Castles 2. To vše v dnešním díle seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry 224.

Hopeless: Space Shooting

Roztomilí panáčci se opět vrací! Tentokrát se podívají na opuštěnou planetu, kde se budou bránit útokům zákeřných mimozemšťanů. I tento díl opět sází na jednoduchou ovladatelnost střelby – stačí ťuknout prstem tam, odkud protivník přichází. Velkou roli opět hrají vaše reflexy, neboť když se vám nepodaří zareagovat včas, záporáci začnou vaše panáčky postupně odnášet. Hra nabízí spoustu vylepšováků, které můžete dokupovat v herním obchodě. Kromě nových zbraní se silnějším účinkem jsou k dispozici speciální power-upy, mód s větším množstvím krve a další odemykatelné prvky. První díl hry Hopeless jsme vám představili v této Pařbě na víkend.

Hopeless: Space Shooting
Hopeless: Space Shooting

Battle Golf

Již delší dobu jsme v Pařbě neukázali nějakou velmi jednoduchou, ale přitom velmi zábavnou hru. Takovou je Battle Golf od studia KAPPSULE, jejichž první Android hra Wrassling nás zaujala natolik, že jsme jí věnovali kratší recenzi. V novince Battle Golf bude vaším úkolem odpalovat míček do jamky. Ta se generuje zcela náhodně, a to buďto na greenu, nebo na hlavě přerostlých příšer. V každém případě musíte jamku trefit co nejdříve, neboť se jedná o hru na skóre, kde ubíhá čas. Pokud vás přestane bavit hra pro jednoho hráče, můžete vyzvat vašeho kamaráda a otestovat s ním Versus mód, v němž se golfisté nachází na opačných stranách obrazovky a snaží se rovněž nahrát co nejvyšší skóre.

Battle Golf
Battle Golf

Pocket Heroes

Pocket Heroes je real-time strategie s roztomilými hrdiny a sympatickým grafickým zpracováním. Na počátku hry začínáte s jedním hrdinou, ke kterému se postupně připojí několik dalších. Ve vašem týmu nebudou chybět čarodějové, rytíři, léčitelky a spousta dalších bojovníků s unikátními schopnostmi. V boji musíte ovládat všechny vaše hrdiny a také využívat jejich schopnosti. U některých skillů, jako například léčení, lze nastavit automatické sesílání (kouzla).  Tím se vám pak uvolní ruce při používání kouzel s manuální aktivací. Ve hře nechybí souboje s bossy, herní obchod určený k nakupování a vylepšování výbavy a také jednorázové eventy, které představují jedinečné šance pro získání lákavých odměn.

Pocket Heroes
Pocket Heroes

Mammoth Gravity Battles

Mamuti ještě nevymřeli. Ve skutečnosti poletují vesmírem a utkávají se v nelítostných soubojích o nadvládu galaxie. Hra nabízí několik herních módů, včetně multiplayeru. Cílem je sestřelit všechny ostatní mamuty v létajících talířích poletujících kosmem. Mammoth Gravity Battles lze zaškatulkovat do žánru tahových strategií. V určitých ohledech byste zde našli podobnost se známou sérií Worms, mamutí bitvy jsou ovšem ve 3D (ano, jsme si vědomi nepříliš povedeného dílu Worms 3D). Každý z létajících talířů disponuje arzenálem zbraní s rozmanitými účinky. Využívat tak můžete raketomety, granáty, kulomety apod. Při míření na protivníky si musíte dávat pozor na gravitaci okolních planet. Ta totiž dokáže vaše rakety odklonit od cíle.

Mammoth Gravity Battles
Mammoth Gravity Battles

Heroes and Castles 2

Na závěr si představíme akční RPG s velmi slušným grafickým zpracováním a komplexností, na jakou u Android her většinou nejsme příliš zvyklí. V Heroes and Castles 2 budete bránit obléhané hrady a pevnosti proti vlnami různorodých protivníků. Kromě válečné vřavy, kterou zažijete v kůži hlavního hrdiny, budete do boje posílat podpůrné jednotky, jako například lučišníky, rytíře či vlajkonoše sloužící jako morální podpora. Na závěr to nejlepší – hra nabízí kooperativní multiplayer, ve kterém můžete hrát nejen s náhodnými hráči, ale také vašimi přáteli.

Heroes and Castles 2: Premium
Heroes and Castles 2: Premium

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Pařba na víkend – tipy na Android hry 224 (video)

Pařba na víkend – tipy na Android hry 224

Pařba na víkend - tipy na Android hry 224

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek