Pařba na víkend – tipy na Android hry 225: Fallout Shelter, Crimsonland a další

lego batman hlavni android hry

Jaké Android hry si dnes představíme? Jako první to bude Drop Hunt, která potrápí vaše mozkové závity. Následovat bude starý dobrý Crimsonland, tentokrát ovšem v mobilním podání. Třetí hra bude celá z LEGA, navíc s Batmanem v hlavní roli. V předposlední hře Fallout Shelter se budete starat o přeživší v postapokalyptickém světě a na závěr si zaskáčete o tyči ve hře Vault!. To vše v dnešním díle seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry 225.

Drop Hunt

V Google Play se objevila velmi zábavná logická hra, která potrápí i ty největší „bedny“. Hra nese název Drop Hunt a budete v ní posouvat barevnými kapkami takovým způsobem, abyste je dostali do příslušných nádobek se stejnou barvou. Aby to nebylo tak jednoduché, všechny kapky na obrazovce se při tažením prstu do strany pohybují současně. Využívat tak musíte pevné body, které poslouží k dočasnému zachycení některých kapek, zatímco s ostatními lze klasicky manipulovat. Drop Hunt nabídne celkově 80 levelů odehrávajících se v několika scenériích. Kapky tak budete třídit na stole, v ledničce či skle. V případě, že si u některého z levelů nebudete vědět rady, lze využít herní nápovědu. Pokud tedy v současném deštivém počasí zrovna nemáte co dělat, neváhejte hru vyzkoušet.

Drop Hunt - Adventure Puzzle
Drop Hunt - Adventure Puzzle

Crimsonland

Vzpomínáte si na akční střílečku z ptačí perspektivy, která byla známá svým velmi dobrým grafickým zpracováním a lehce chaotickou hratelností? Řeč je samozřejmě o Crimsonlandu, který nyní debutoval i na operačním systému Android. Hru lze zatím zakoupit pouze v rámci nejnovějšího balíčku Humble Bundle, o němž jsme vám psali v tomto starším článku. Android verze hry Crimsonland nabídne velmi podobný herní zážitek jako originální verze. V praxi to znamená, že se budete bránit vlnám stovek krvežíznivých nepřátel, sbírat nejrůznější zbraně a power-upy a dokonce také plnit mise, jejichž prostřednictvím získáváte stále lepší výbavu. Zakoupením balíčku Humble Bundle získáte i další Android/PC hry, proto jej neváhejte využít.

Hru lze zakoupit v rámci nejnovějšího balíčku Humble Bundle.

LEGO Batman: Beyond Gotham

Herní tituly, ve kterých vystupují známé filmové postavičky z LEGA, nabývají v poslední době na popularitě. Ve hře LEGO Batman na váš čeká 45 dobrodružných misí, v nichž můžete dohromady prostřídat více než 100 hratelných postav. Každá z postaviček navíc může využívat své speciální kostýmy, jenž lze uplatit při řešení logických hádanek. V LEGO Batman se samozřejmě nezapomnělo na bojový systém, s nímž souvisí i velmi jednoduché ovládání. To je navrženo tak, aby působilo intuitivně, díky čemuž jsou bitky s protivníky opravdovou lahůdkou.

LEGO ® Batman: Beyond Gotham
LEGO ® Batman: Beyond Gotham

Fallout Shelter

Fallout Shelter je mobilní hra zasazená, jak již název napovídá, do postapokaliptického světa herní legendy Fallout, o které jsme vás informovali již po jejím představení na herním veletrhu E3. Připomeňme si jen, že oproti „velkým“ titulům Fallout pro PC a konzole nebudeme v mobilním Fallout Shelter cestovat prostřednictvím naší postavy po zdevastovaném světě, ale právě naopak se zakopeme. Hlavním úkolem je zde totiž vybudovat prosperující bezpečný kryt a starat se o jeho obyvatele tím, že jim budeme opatřovat základní potřeby pro život, jakými jsou jídlo, voda a elektřina. I přesto, že se jedná o free-to-play titul, většina uživatelů si hru nemůže vynachválit – mikrotransakce totiž ve hře nehrají příliš zásadní roli.

Fallout Shelter
Fallout Shelter

Vault

Na závěr zde máme jednu nenáročnou “blbůstku” s velmi jednoduchým ovládáním. Jedná se o endless run, ve kterém budete zdolávat překážky skokem o tyči. Čím déle na displeji váš prst podržíte, tím více vás tyčka vymrští. Kromě propastí či malinkatých ostrůvků jsou zde i další nástrahy, jako například propadající se půda, červené hroty a další. Při každém běhu získáváte zlaťáky, za které lze z hlavní nabídky dokupovat nové skiny.

Vault!
Vault!

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Pařba na víkend – tipy na Android hry: video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 225

Pařba na víkend - tipy na Android hry 225

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

nejocekvanejsi android hry roku 2020

10 nejočekávanějších Android her v roce 2020

Hry David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (5)