Menu

Tip na aplikaci: Andmade Share – vylepšené sdílení

V systému Android považuji tlačítko “Sdílet” za prima věc. Je po ruce, když se hodí a v podstatě jakýkoliv soubor můžete snadno odeslat mailem, nahrát na DropBox nebo třeba umístit na Twitter. To vše jen stisknutím jednoho tlačítka. Jenže co když se chcete pochlubit pěknou fotkou v zrcadle nejen na Facebooku, ale i… kde vlastně? Na Twitteru se s tímto fenoménem tolik nesetkávám, takže lepší bude jiný příklad: Chcete dokument zároveň odeslat na Gmail, firemní mail a ještě ho zazálohovat na DropBox.

unnamed unnamed22 unnamed2222

V normálním případě by to pro vás znamenalo hotové martyrium v podobě třech samostatných výběrů příslušných služeb, ale pokud vám tyto kroky připadají vážně nepohodlné, vyzkoušejte aplikaci Andmade Share. Ta vám umožní v seznamu aplikací pro sdílení zaškrtnout vícenásobný výběr a následně provést veškeré akce najednou.

Osobně tuto aplikaci asi nevyužiji (málokdy sdílím skrz více než dvě aplikace), ale třeba se někomu z vás bude hodit. Andmade Share je zdarma, tak není důvod si ji alespoň nevyzkoušet.

Andmade Share
Andmade Software
Verze5.2 (21. 1. 2013)
Velikost604 kB
2.1+


Zdarma

Zdroj: AndroidCentral

 

Komentáře

Pavel Krásný

2.4.2013 11:20

Nevíte spíše o nějaké aplikaci typu Photobucket ALE… příklad: vyfotim fotku a potřebuju jen odkaz typu “img.com/123.jpg”. Aby fotka byla jen nahrana anonymně na nějaký server a vygenerovalovalo mi to odkaz který mohu poslat…

Tomáš V.

Tomáš V.

2.4.2013 14:21

+Pavel Krásný Já na sdílení vámi popisovaným způsobem používám Dropbox.

Pavel Krásný

2.4.2013 16:08

Dropbox super jenže to je pořád o dvou krocích navíc. Otevřít sdílet na dropbox→generovat link→kopírovat. Já potřebuju vyfotit a u tlačítka sdílet mít rovnou vygenerovany link

RSS (komentáře k článku)