Tip na aplikaci: Andmade Share – vylepšené sdílení

andmade_logo-420×359

V systému Android považuji tlačítko “Sdílet” za prima věc. Je po ruce, když se hodí a v podstatě jakýkoliv soubor můžete snadno odeslat mailem, nahrát na DropBox nebo třeba umístit na Twitter. To vše jen stisknutím jednoho tlačítka. Jenže co když se chcete pochlubit pěknou fotkou v zrcadle nejen na Facebooku, ale i… kde vlastně? Na Twitteru se s tímto fenoménem tolik nesetkávám, takže lepší bude jiný příklad: Chcete dokument zároveň odeslat na Gmail, firemní mail a ještě ho zazálohovat na DropBox.

unnamed

V normálním případě by to pro vás znamenalo hotové martyrium v podobě třech samostatných výběrů příslušných služeb, ale pokud vám tyto kroky připadají vážně nepohodlné, vyzkoušejte aplikaci Andmade Share. Ta vám umožní v seznamu aplikací pro sdílení zaškrtnout vícenásobný výběr a následně provést veškeré akce najednou.

Osobně tuto aplikaci asi nevyužiji (málokdy sdílím skrz více než dvě aplikace), ale třeba se někomu z vás bude hodit. Andmade Share je zdarma, tak není důvod si ji alespoň nevyzkoušet.

b95962ff70363ae4093baeb8ef719f28?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)