Chcete si telefon Pixel vyzkoušet už teď? My vám to splníme

telefon pixel

Patříte mezi nadšence do moderních technologií? Tak pro vás máme super zprávu. Už teď si budete moct díky Světu Androida vyzkoušet telefon Pixel na vlastní kůži. Ano, telefon se u nás ještě neprodává a jedná se o velmi horkou novinku. Ba co víc, jsme jedna z mála redakcí v ČR, ne-li jediná, která jej má k dispozici. Vzhledem k tomu, že patříme mezi technologické exhibicionisty a každý den se s vámi dělíme o to nejžhavější ze světa Androida, rozhodli jsme se laťku posunout ještě o kus dále. Teď v době, kdy většina z vás mohla vidět telefon Pixel pouze na obrázku nebo videu, vám jej nabídneme k osahání naživo. Můžete si jej potěžkat, vyzkoušet, nafotit a mnohem lépe se tak rozhodnout, zdali na toho “Pixela” počkat, nebo investovat peníze jinam.

Google Pixel

Google Pixel

1.0
  • Displej 5.0", 1080 x 1920 pixelů, AMOLED, 441 ppi
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 821
  • RAM 4GB
  • Fotoaparát 12 MP
  • Baterie 2770 mAh
  • Cena od 6 896 Kč

Možná vám první odstavec bude připadat jak od Horsta Fuchse, ale nebojte, my zařízení neprodáváme, jsme jen nadšeni, že se nám takto žhavou novinku v podobě telefonu Pixel od Google podařilo sehnat v abnormálním předstihu. Už vás nebudeme napínat a řekneme si jak na to. Jako první si budete moct telefon Pixel osahat v Praze, kde máme centrálu, a můžeme tak vše rychleji zprocesovat. To, zdali se s Google Pixelem ukážeme i v dalších městech, záleží jen na vás. V zásadě se tomu nebráníme, ale zájem by musel být enormní, aby mělo smysl cestovat po celé ČR. Jisté ale je, že pokud za námi přijedete do Prahy, telefon si budete moct osahat na 100 %, a to mezi prvními v ČR.

Asi si říkáte, proč tuhle akci vůbec organizujeme, když telefony neprodáváme? Proč věnujeme čas a peníze do něčeho, z čeho nám nic “nekápne”? Není pro to extra důvod a prostě nám to přišlo jako dobrý nápad, jelikož kdybychom byli na straně čtenářů, taky bychom chtěli, aby pro nás tyto akce někdo dělal.

Co je potřeba udělat, když si chci osahat telefon Pixel?

Stačí vyplnit políčka níže, kde nám na sebe zanecháte kontakt, abychom vám mohli dát vědět, až bude vše připraveno. O své údaje se nemusíte bát, budou použity pouze pro tuto Pixel akci. Město vyplňte to, které je vám nejblíže.

Co už o telefonu Pixel víme?

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)