Pixel 6 Pro ozdobí i tyto květinové tapety. Chcete je taky?

Google Pixel 6 Pro tapety

Očekávané telefony Google Pixel 6 a Google Pixel 6 Pro, které by se měly co nevidět ukázat světu, dostanou tradičně svůj vlastní balík pozadí na plochu. Již dříve jsme vám nabídli ke stažení první uniklé obrázky, které redakce XDA Developers zvládla malou lstí vytáhnout přímo z aplikace Google Tapety. V prví várce se americká firma vydala směrem kreslených a abstraktních tvarů, ale nyní vsadila na realistické fotografie rostlin.

Google Pixel 6 Pro tapety přehled

Jak vidíte, jde o hlavně šest nových kousků, se čtvercovými variantami (2160 x 2400 px) pro světlé i tmavé pozadí. Doplňuje je trojice užších tapet (1440 x 3120 px), které se prý mají objevit jako základní u tří různých barevných variant mobilů. Půjde o černou, zlatou a stříbrnou. Pokud se vám některá pozadí líbí, můžete si je stáhnout z balíku, který tradičně nachystala redakce XDA Developers. Jedná se o skutečné snímky zeleně, jejichž autorem je Andrew Zuckerman. Nová pozadí budou mít mimo jiné na starost efektní demonstraci prostředí Material You, které je založené na přebírání odstínu právě z tapet.

Která tapeta se vám líbí nejvíc?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)