Menu

Svijany navigátor – zjistěte si, kde čepují oblíbené pivo Svijany

Mnozí milovníci českého piva jistě znají i kvalitní značku Svijany. Tento výrobce nyní připravil aplikaci, ve které můžete najít zařízení, kde čepují toto pivo. Program nabízí tyto funkce:

  • Zobrazení přehledné mapy se všemi podniky
  • Hledání podniků v okolí či podle zadaného místa
  • Přidávání komentářů včetně hodnocení
  • Sdílení polohy podniků
  • Možnost navigace do zvoleného podniku
  • Označení oblíbených podniků
  • Zobrazení nejlépe hodnocených zařízení

Úvodní obrazovka aplikace

Aplikace je zdarma dostupná na Google Play.

Zdroj: https://plus.google.com/

Svijany navigátor
AITOM
Verze1.61 (13. 8. 2012)
Velikost655 kB
2.1+


Zdarma
 

Komentáře

William

William

17.8.2012 9:40

svijany se sice posledni dobou trochu zhorsili, ale porad to patri mezi piva ktere si dam a nepohrdnu jim. skoda ze je aplikace zamerena pouze na jeden druh piva… Zarizeni se snazim hodnotit uz na googlu, nevim jestli semi bude chtit hodnotit jeste v dasli aplikaci, v okoli domova mam hospody kde toci svijany zmapovane, uvital bych i mimo svijanskou znacku

Liborse

Libor Šedivý 0

17.8.2012 9:47

Tak vzhledem k tomu, že aplikaci vydal pivovar Svijany, nepředpokládám, že by se aplikace rozšířila i o další druhy piv. Ale je to zajímavý nápad. :)

William

William

17.8.2012 9:54

To Libor Šedivý: mate pravdu, jen je to dle meho stejne tak jako ceska posta vydala app na sledovani zasilek, pritom tu mame jednu app na sledovani vice spolecnosti. ted uz tu chybi jen app na vsechny znacky :-) (utopie)
jen to hodnoceni mi pripada zbytecne, mohlo to byt propojeno s googlem

William

William

17.8.2012 9:56

btw, nenasel jsem tam hospudku kousek od baraku http://www.svijanyhospudka.cz/

Liborse

Libor Šedivý 0

17.8.2012 14:05

No, taky jsem nenašel bar, kam občas na Svijany zajdu, ale to je asi o tom, že databázi postupně plní. ;) Asi nejlépe bude, když jim o tom dáte vědět třeba na Google+, sami se totiž ptají, jak aplikaci vylepšit. Ale to zavedení více značek moc nepředpokládám. ;)

Lukáš Zeman

Lukáš Zeman

17.8.2012 15:08

Hospody v okolí nezávisle na značce piva zobrazuje Pivní deníček: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.proteus.pivnidenicek
Pravda na Google Play je ještě trochu pralesní verze, ale už makám na nové.

Yvl

Yvl

17.8.2012 16:43

Zajímalo by mě, proč aplikace vyžaduje oprávnění “přímé volání na telefonní čísla” – škodlivé aplikace mohou na váš účet připsat neočekávané hovory.
Věc, přes kterou se nepřenesu.

Liborse

Libor Šedivý 0

17.8.2012 20:27

To bude asi kvůli tomu, že z aplikace lze volat přímo do daného lokálu. U české spolehlivé firmy bych v tomto problém neviděl.

Pivovar Svijany

Pivovar Svijany

19.8.2012 22:09

Do aplikace skutečně jiné značky piva nepřibudou :). Co se týče přítomnosti/nepřítomnosti některých hospod – data berem z interního systému, kde jsou veškeré podniky, které pivo berou přímo od nás. Jsou však další, které nakupují pivo ve velkoobchodě a o nich už takový přehled nemáme. Proto budeme rádi, když se o tyto chybějící hospody podělíte. “Přímé volání na telefonní čísla” je v aplikaci přesně kvůli tomu, jak píše pan Šedivý – v aplikaci nabízíme možnost z detailu hospody přímo zavolat a na to musí být použita tato funkce. Uvažovali jsme o tom a myslíme, že by uživatelé byli spíš naštavní, že mají v telefonu číslo, které musí přepsat.

Aknel

Aknel

7.8.2013 13:23

Svijany jsou europivo. Uvaří pivo s vysokým obsahem alkoholu a poté to naředí vodou. Deklasace piva. Aby měli Svijanštější pěnu přidají do piva TETRAHOP, chemie, fuj. Nedávný test prokázal v jejich Kněžně Mykotoxiny.. špatné suroviny. Radši si najdu hospodu kde je nečepují, tudíž se mohu díky této app Svijanům vyhnout.

sektor

sektor

12.8.2013 11:47

Svijany LOOOL! Skoda, ze uz par let nejsou zrovna pitelne, s tema toxinama a chemickym nadhanenim peny je to peklo…

RSS (komentáře k článku)