TOPlist

Řidiči, zbystřete! Mapy.cz se teď umí vypořádat s nečekanou překážkou na trase

mapy.cz objížďka
  • Mapy.cz v poslední aktualizaci vylepšují chování v případě překážky na trase
  • Kdykoliv můžete požádat o objížďku
  • Funkce funguje v online i offline režimu

Tým, který vyvíjí Mapy.cz, patří k jednomu z nejlépe reagujících na potřeby uživatelů. Nejnovější vychytávka se týká nečekané překážky na trase. Jak sami vývojáři přiznávají, o překážkách by měli vědět, ale co když se objeví něco nečekaného, jako například spadlý strom po velké bouřce?

Pokud jste aktivní řidič, určitě se vám to už stalo nebo někdy stane. Jedete podle navigace a najednou nemůžete dál. Může to být uzavírka kvůli havárii vody, spadlý strom nebo nehoda. Potřebujete náhradní trasu. Nyní stačí v aplikaci Mapy.cz stisknout tlačítko Potřebuji objížďku a ona vás k cíli navede jinudy.

mapy.cz potřebuji objížďku

Funkce Potřebuji objížďku funguje online i offline. Umí uzavřít 500 m komunikace před vámi na vaši naplánované trase a vynutit objížďku této části trasy. Objížďky je možné kumulovat, pokud se by se neuzavřela správná část. Je možné také na stejném místě objížďku zrušit, trasa se opět přepočítá na původní trasu.

Mapy.cz: maps & navigation
Mapy.cz: maps & navigation

Používáte k navigaci Mapy.cz?

Zdroj: Mapy.cz  X

Libor Foltýnek
O Autorovi - Libor Foltýnek

Libor Foltýnek je redaktor s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti technologií a fotografie. Jeho práce je charakterizována důkladným výzkumem, poutavým vyprávěním a praktickými radami, které zpřístupňují… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)