Do Spotify oficiálně dorazily audioknihy. Má to ale háček

Spotify audioknihy spuštění USA

Streamovací platforma Spotify oficiálně zařazuje do své nabídky audioknihy. Nová zvuková knihovna, která byl již vloni v listopadu avizována při koupi společnosti Findaway, je od 20. září dostupná zatím jen v USA. A bude fungovat trochu jinak než si možná mnozí natěšení uživatelé představovali. K poslechu jednotlivých titulů totiž nebude opravňovat ani předplatné Spotify Premium a jednotlivé audioknihy bude potřeba zakoupit.

Spotify - Music and Podcasts
Spotify - Music and Podcasts

“Audioknihy se zobrazí s ikonou zámku na tlačítku přehrávání, což signalizuje, že pro poslech je třeba je zakoupit. Uživatelé, kteří audioknihy objeví v aplikaci Spotify, si je budou moci zakoupit na webové stránce. Po návratu do služby Spotify se kniha automaticky uloží do jejich knihovny a bude k dispozici k poslechu, kdykoli budou chtít,” uvádí služba na svém webu.

Spotify audioknihy spuštění USA banner

Poslech audioknih je možný také off-line a mezi funkcemi nového prostředí nechybí například záložky pro snadný návrat do místa posledního poslechu nebo změna tempa řeči. K dispozici je rovněž hodnocení.

Jak často posloucháte audioknihy?

Zdroj: Spotify

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)