Menu

Slevolapka – první inteligentní lapač slev

Aplikace Slevolapka je vynikající pomocník pro všechny lovce slev. Tato aplikace zobrazuje zajímavé nabídky více než sto padesáti českých slevových portálů (Slevomat, Zapakatel, Vykupto a další). Nabízí vyhledávání v celé České republice nebo podle jednotlivých měst. Těch je v nabídce opravdu hodně – celkem 57 včetně slovenské Bratislavy.

Uživatel má možnost vybrat si filtrování i podle jednotlivých kategorií, které jej zajímají:

  • Jídlo a pití,
  • Zábava a sport,
  • Krása,
  • Pobyty,
  • Ostatní,
  • Zdraví,
  • Kurzy,
  • Zboží.

Mezi další možnosti patří nastavení žádoucích a nežádoucích klíčových slov a nastavení denních notifiací, u kterých je možnost nastavit čas, ve který se budou zobrazovat. Patříte-li mezi “sběrače slev”, určitě tuto aplikaci vyzkoušejte!

Slevolapka – zajímavé slevy
Petr Nohejl
Verze2.1 (17. 5. 2012)
Velikost974 kB
2.1+


Zdarma
Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz (Honza) pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

 

Komentáře

Šimďák

Šimďák

20.5.2012 17:16

Na Desire Z se mi slevy nějak nenačítaj. Nemá někdo podobnej problém? čim to?

Martin

Martin

20.5.2012 22:40

Na Desire S se slevy načtou. Možná to chce jen chvilku počkat? Dnes jsem aktualizoval na novou verzi a ve změnách se píše, že došlo k opravám chyb. Zkusil bych tedy aktualizovat.

Aleq

Aleq

21.5.2012 10:36

SGS2 – funguje bez problemu. Jen nerozumim tomu, proc nektere slevy maji ikonku (i) pro proklik na web, kde se dozvim detaily o sleve a nektere ne.

Martin

Martin

21.5.2012 12:37

Já mám ikonku “i” ve všech slevách, ale možná je to velikostí displaye. Zkusil bych se podívat do kontextového menu (klikem na hardwarové tl. menu), jestli se ikonka neskryla náhodou dolu.

Některé slevové portály ale nejsou k mobilním uživatelům příliš prátelské a zobrazují se divně. Takže je v některých případech lepší si slevu poslat na mail nebo facebook a později si jí prohlédnout na kompu.

Petr Nohejl

Petr Nohejl

21.5.2012 15:49

Šimďák: prvotní načtení slev chvilku trvá – zvláště u větších měst a na pomalejších připojeních. V nové verzi už funguje načítání slev i na pozadí, takže nedochází k přerušování načítání, což bylo asi častým jevem, když uživatel klikl někam jinam. Slevy lze v případě potřeby načíst i explicitně pomocí volby ‘obnovit’ v kontextovém menu.

Aleq: Ikonku (i) mají všechny slevy. Jen některé ji maji skrytou v kontextovém menu (typicky slevy, které lze zobrazit na mapě). Toto je standardní chování action baru na Android 4, podle něhož je aplikace navržena. Volby, které se nevejdou do horního panelu se skrývají do kontextového menu, které vyvoláte harwarovým tlačítkem.

RSS (komentáře k článku)