Téměř 30 Samsung telefonů a tabletů obdrží aktualizaci Android 9 Pie. Dostane se i na váš model?

samsung galaxy android 9 pie telefony

Společnost Samsung začala s aktualizací na Android 9 Pie přesně na Štědrý den, kdy se dočkali majitele telefonů Galaxy S9 v Německu. Postupně se aktualizace rozšiřuje do dalších zemí. Jako další se dočkají majitelé Galaxy Note 9. Nicméně již nyní víme, které telefony a tablety obdrží aktualizaci na Android 9 Pie. A to i s přibližným datem vydání.

Android 9 Pie uvidíme v podobě aktualizace na téměř 30 Samsung zařízeních

Seznam Samsung telefonů, které obdrží aktualizaci na Android 9 Pie, se objevil v aplikaci Samsung Member. Společnost si vyhrazuje právo na změny, nicméně dá se očekávat, že většina těchto zařízení opravdu aktualizaci dostane. Nyní v lednu uvidíme ještě aktualizaci na Galaxy Note 9. Únor bude patřit staršímu Galaxy Note 8 a následující měsíc pak dalším vlajkovým modelům od Samsungu.

V dubnu 2019 by aktualizace měla přijít na telefony Galaxy A6/A6+, Galaxy A7 (2018), Galaxy A8+ (2018), Galaxy A8 Star, Galaxy A9 (2018), Galaxy J2 (2018), Galaxy J2 Core, Galaxy J4, Galaxy J6+, Galaxy On7 a na tablet Galaxy Tab S4.

aktualizace samsung galaxy android 9 pie

V květnu 2019 uvidíme aktualizaci na Galaxy J4+, Galaxy J6 a Galaxy J8. V červenci se dostane na Galaxy J7 (2017), Galaxy J7 Duo/J7 Neo. V srpnu to bude pouze tablet Galaxy Tab S3. Poslední měsíc, kdy prozatím uvidíme aktualizace od Samsungu, je říjen 2019, kde obdrží Android 9 Pie tablety Galaxy Tab A (2017) a Galaxy Tab 10.5.

Jak už jsme psali výše, seznam telefonů i datum vydání aktualizace se může ještě změnit a v budoucnu se může dostat na další novější zařízení jako je Samsung Galaxy A8, Galaxy J3 2017, Xcover 4 nebo Galaxy Tab Active2.

Našli jste v seznamu vaše zařízení? Jste s rychlostí aktualizací Samsungu spokojení?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)