Jak to budeme ovládat? Vlajkové Samsungy prý přijdou o tlačítka

galaxy s22

Už nějakou dobu se hovoří o tom, že nadcházející řada Galaxy S23 bude spíše evolucí, která se od řady Galaxy S22 nebude po designové stránce nijak zásadně lišit. Otázkou je, jak na tom bude řada Galaxy S24, ovšem Galaxy S25 by měla podle nejnovějších informací přinést poměrně revoluční změnu.

Jihokorejský gigant totiž plánuje ze svých vlajek odstranit fyzická tlačítka. Zatím není tedy jasné, čím budeme telefon probouzet či měnit hlasitost. Nutno podotknout, že podobný pokus v minulosti na poli Android mobilů proběhl. Společnost HTC představila v roce 2018 model HTC U12+. Shodou okolností jsme měli možnost nedávno tento kousek držet v ruce a zážitek byl přímo příšerný.

U zmíněného HTC byla ale tlačítka viditelná a problém byl v jejich odezvě. Samsung prý však chystá mobil, kde tlačítka zkrátka nebudou. Úplně si nedovedeme představit, jak bude fungovat v praxi. Snad tedy firma ví, co dělá.

Dovedete si představit mobil bez tlačítek?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)